MacOSNarzędziaOdinstalowywanie programówTrashMe
TrashMe ikona

TrashMe2.1.21

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TrashMe to potężny program do odinstalowywania programów z systemu macOS oraz znajdowania i usuwania niepotrzebnych już plików.

TrashMe pozwala usunąć z komputera programy, widżety, wtyczki, panele ustawień i dodatki razem z powiązanymi z nimi plikami konfiguracji, dodatkowymi danymi i pamięcią podręczną. TrashMe znajduje te pliki i pozwala je kompletnie usunąć. Zrobi to także wtedy, gdy aplikacja zostanie przeniesiona do kosza.

Ponadto TrashMe pozwala pozbyć się niepotrzebnych plików, jak miniatury, pliki tymczasowe, pozostałości po odinstalowanych wcześniej programach czy pliki bardzo stare, nie otwierane przez kilka lat oraz większe niż wyznaczony rozmiar.

Program pozwala też dodać programy do ulubionych i chroni je przed odinstalowaniem. Dla tych programów można ponadto zapisać informacje o licencji, jak nazwa użytkownika, klucz bądź dodatkowe pliki. Wszystko można zaszyfrować i chronić hasłem lub Touch ID.

TrashMe daje też dostęp do niektórych ukrytych ustawień systemu macOS i śledzi wprowadzone zmiany. Na nowych MacBookach można korzystać z Touch Bara.

Wersja testowa pozwala sprawdzić wszystkie funkcje, ale odinstaluje tylko 5 programów.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentJibapps
Liczba pobrań132
Data aktualizacji30 sty 2019
Rozmiar pliku4.20 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
TrashMe ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)