Truck Racing by Renault Trucks na weekend

Truck Racing by Renault Trucks na weekend

Redakcja
16.10.2009 18:43, aktualizacja: 16.10.2009 22:05

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Truck Racing by Renault Trucks - ekscytujące wyścigi podrasowanymi ciągnikami siodłowymi ze stajni Renault stanowiącymi swoiste połączenie prawdziwej ciężarówki z samochodem sportowym.

Gra nawiązuje do rzeczywistych wyścigów ciężarówek odbywających się w ramach Mistrzostw Europy, na których samochody marki Renault odnoszą od dłuższego czasu znaczące sukcesy. Siadamy za kierownicą prawdziwego monstrum z osiągami niejednokrotnie lepszymi niż w seryjnych autach sportowych. Oprócz doskonałej oprawy graficznej gra oferuje szereg ustawień, dzięki którym można jeszcze bardziej cieszyć się z rozgrywki.

Grę Truck Racing by Renault Trucks można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Wyścigi.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Dodatkowo, w ramach ciekawostki, przypominamy wszystkim zapominalskim miłośnikom gry World of Goo, że jej producent 2D Boy’s, z okazji "roczku" powstania gry postanowił udostępnić ją użytkownikom komputerów z systemem Windows, Mac OS oraz Linux za kwotę, którą sami uznamy za odpowiednią i adekwatną. Więcej o tej promocji możemy dowiedzieć się na stronie producenta.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje strzelanki Dead Space Extraction na Wii, komputerowego Batman: Arkham Asylum, Championship Managera 2010, a także nasze domysły odnośnie kolejnej gry firmy Bungie - Halo: Reach

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Wild Warfare na weekend
Wild Warfare na weekend
Rafał Szramowiat
Lambda Wars na weekend
Lambda Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Mica-Chew na weekend
Mica-Chew na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (22)