Truck Racing by Renault Trucks na weekend

Truck Racing by Renault Trucks na weekend16.10.2009 18:43
Redakcja

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Truck Racing by Renault Trucks - ekscytujące wyścigi podrasowanymi ciągnikami siodłowymi ze stajni Renault stanowiącymi swoiste połączenie prawdziwej ciężarówki z samochodem sportowym.

Gra nawiązuje do rzeczywistych wyścigów ciężarówek odbywających się w ramach Mistrzostw Europy, na których samochody marki Renault odnoszą od dłuższego czasu znaczące sukcesy. Siadamy za kierownicą prawdziwego monstrum z osiągami niejednokrotnie lepszymi niż w seryjnych autach sportowych. Oprócz doskonałej oprawy graficznej gra oferuje szereg ustawień, dzięki którym można jeszcze bardziej cieszyć się z rozgrywki.

Grę Truck Racing by Renault Trucks można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Wyścigi.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Dodatkowo, w ramach ciekawostki, przypominamy wszystkim zapominalskim miłośnikom gry World of Goo, że jej producent 2D Boy’s, z okazji "roczku" powstania gry postanowił udostępnić ją użytkownikom komputerów z systemem Windows, Mac OS oraz Linux za kwotę, którą sami uznamy za odpowiednią i adekwatną. Więcej o tej promocji możemy dowiedzieć się na stronie producenta.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje strzelanki Dead Space Extraction na Wii, komputerowego Batman: Arkham Asylum, Championship Managera 2010, a także nasze domysły odnośnie kolejnej gry firmy Bungie - Halo: Reach

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)