Trzy miesiące Deezera premium za 99 groszy

Trzy miesiące Deezera premium za 99 groszy
17.06.2015 11:30
Trzy miesiące Deezera premium za 99 groszy
Paweł Piskurewicz
Paweł Piskurewicz

Serwis muzyczny Deezer przygotował ciekawą promocję na dostęp do opcji premium. Nowi użytkownicy, bądź też korzystający obecnie z darmowej wersji usługi mogą aktywować Premium+ za jedyne 99 groszy. Dzięki temu na okres wakacji zyskają nieograniczony dostęp do pełnej oferty serwisu.

Jeżeli jesteśmy zainteresowani promocją, należy skorzystać ze specjalnie przygotowanej strony. Z jej poziomu zostaniemy przekierowani do serwisu Deezer. Procedura będzie się różniła w zależności od tego czy jesteśmy już zalogowani, posiadamy konto czy też przypięte do niego płatności. Po zakończeniu całego procesu otrzymamy dostęp na trzy miesiące do Deezer Premium+ za 0,99 zł.

350137888341780417

Promocję możemy aktywować do końca czerwca. Po upływie trzech miesięcy abonament zostaje automatycznie przedłużony, a jego cena wraca do standardowego 19,99 zł. Aby uniknąć niemiłych niespodzianek, a zarazem nie czekać do ostatniej chwili, ofertę możemy dezaktywować chwilę po jej wykupieniu. Konto Premium + dalej będzie aktywne przez trzy kolejne miesiące od daty zakupu.

350137888341911489

Konto premium pozwala między innymi na: pobieranie utworów i słuchanie ich w trybie offline, dodawanie do bazy swojej muzyki, czy też odtwarzanie w wyższej jakości. Promocja jest dobrą okazją, by zapoznać się z Premium+ oraz zapewnić sobie dostęp do sporej bazy muzyki na wakacje. Aplikacje mobilne Deezera dla systemów iOS, Android, Windows Phone znajdziecie w naszej bazie. Oferta jest skierowana do nowych klientów oraz obecnych, którzy nie mają aktywnego konta premium.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (39)