Trzy miesiące Deezera premium za 99 groszy

Trzy miesiące Deezera premium za 99 groszy

Trzy miesiące Deezera premium za 99 groszy
Paweł Piskurewicz
17.06.2015 11:30, aktualizacja: 17.06.2015 12:37

Serwis muzyczny Deezer przygotował ciekawą promocję na dostęp do opcji premium. Nowi użytkownicy, bądź też korzystający obecnie z darmowej wersji usługi mogą aktywować Premium+ za jedyne 99 groszy. Dzięki temu na okres wakacji zyskają nieograniczony dostęp do pełnej oferty serwisu.

Jeżeli jesteśmy zainteresowani promocją, należy skorzystać ze specjalnie przygotowanej strony. Z jej poziomu zostaniemy przekierowani do serwisu Deezer. Procedura będzie się różniła w zależności od tego czy jesteśmy już zalogowani, posiadamy konto czy też przypięte do niego płatności. Po zakończeniu całego procesu otrzymamy dostęp na trzy miesiące do Deezer Premium+ za 0,99 zł.

Obraz

Promocję możemy aktywować do końca czerwca. Po upływie trzech miesięcy abonament zostaje automatycznie przedłużony, a jego cena wraca do standardowego 19,99 zł. Aby uniknąć niemiłych niespodzianek, a zarazem nie czekać do ostatniej chwili, ofertę możemy dezaktywować chwilę po jej wykupieniu. Konto Premium + dalej będzie aktywne przez trzy kolejne miesiące od daty zakupu.

Obraz

Konto premium pozwala między innymi na: pobieranie utworów i słuchanie ich w trybie offline, dodawanie do bazy swojej muzyki, czy też odtwarzanie w wyższej jakości. Promocja jest dobrą okazją, by zapoznać się z Premium+ oraz zapewnić sobie dostęp do sporej bazy muzyki na wakacje. Aplikacje mobilne Deezera dla systemów iOS, Android, Windows Phone znajdziecie w naszej bazie. Oferta jest skierowana do nowych klientów oraz obecnych, którzy nie mają aktywnego konta premium.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (39)