10 tys. pobrań +FM!

Strona główna Aktualności

O autorze

W drugiej połowie maja opublikowaliśmy program handlowo-magazynowy +FM (Faktury i Magazyn) w unikalnej, bezpłatnej wersji przygotowanej przez producenta specjalnie dla Czytelników vortalu dobreprogramy. Licznik pobrań programu przekroczył właśnie 10 tys.!

Zainteresowanie programem przerosło najśmielsze oczekiwania - zarówno nasze, jak i producenta programu. Zakładając "potężne uderzenie" (wszak vortal odwiedza w miesiącu blisko 1,5 mln unikalnych czytelników) został przygotowany specjalny serwer, a przepustowość łącza została kilkanaście razy zwiększona. To jednak nie pomogło. Zainteresowanie naszych Czytelników było tak duże, że spowodowało obciążenie serwera niczym przy ataku DoS ;-) Nie pomogło nawet dwukrotne zwiększanie pasma. W końcu 30 maja producent umieścił wersję instalacyjną na specjalnym, dedykowanym serwerze z nielimitowanym łączem o przepustowości 100 Mbit/s, wykupionym z myślą o hostowaniu tylko tego jednego pliku (!). Od tego czasu program można pobrać już bez żadnego problemu.

Przypomnijmy, że +FM (Faktury i Magazyn) to prawdziwa gratka dla wszystkich firm, które poszukują bezpłatnego rozwiązania do wystawiania faktur z obsługą magazynu - choć program naturalnie świetnie sprawdzi się także w klasycznych firmach usługowych. Producentem programu jest wrocławska firma Sonect, znana z niedrogich rozwiązań dla małych i średnich firm, takich jak pakiet do prowadzenia firm - +FIRMA czy program do zarządzania relacjami z klientami - CRM plus. +FM umożliwia wystawianie rachunków i faktur (także eksportowych i wewnątrzwspólnotowych), zarządzanie magazynem, prowadzenie kasy, rejestrów VAT i rejestru środków trwałych. Program oferuje m.in. możliwość dodawania logo firmy na drukowanych dokumentach czy obsługę kodów kreskowych - co bardzo usprawnia proces fakturowania. Umożliwia także tworzenie kopii zapasowych i pracę w sieci.

+FM jest zasadniczo płatnym programem komercyjnym, jednak producent przygotował dla Czytelników vortalu dobreprogramy jego całkowicie bezpłatną wersję. Jest ona w pełni funkcjonalna, a działanie samego programu nie jest ograniczone czasowo, w ofercie tej nie ma też żadnych "haczyków" ;-) Jedynym wymogiem jest nieodpłatna rejestracja - w polu "Miejsce zakupu" należy wpisać "dobreprogramy". Wszystkim zatem gorąco polecamy to rozwiązanie.

Specjalną wersję bezpłatną programu +FM można pobrać w dziale PROGRAMY -> Firma -> Programy handlowe i magazynowe

© dobreprogramy
s