uTorrent Web 1.1.4.3435

Strona główna Windows Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

uTorrent Web jest klientem sieci BitTorrent na systemy Windows, który zamiast natywnego interfejsu oferuje interfejs przeglądarkowy, dostępny pod lokalnym adresem. Ma on w założeniu zapewnić ładniejsze doświadczenia, nowoczesne widżety, oraz znacznie ulepszony streaming, pozwalając oglądać wideo bezpośrednio w przeglądarce.

Wyszukiwanie torrentów odbywa się przez Google, a po kliknięciu linku magnetycznego (magnet://) lub pobraniu pliku .torrent, uTorrent Web otworzy ekran multimedialnego odtwarzacza, który rozpocznie pobieranie pliku. Powinno być możliwe rozpoczęcie oglądania wkrótce po rozpoczęciu pobierania.

Użytkownik ma też do dyspozycji prosty panel konfiguracyjny, gdzie może ustalić foldery zapisu, opcje autostartu, opcje użycia kart przeglądarki oraz limity szybkości pobierania i udostępniania.

Przypominamy, że pobieranie plików przez protokół BitTorrent wiąże się też z ich udostępnianiem, a to może oznaczać odpowiedzialność karną i cywilną dla użytkownika, który by w ten sposób chciał pobrać plik chroniony prawem autorskim.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!