r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

uTorrent Web 0.13.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików

uTorrent Web jest klientem sieci BitTorrent na systemy Windows, który zamiast natywnego interfejsu oferuje interfejs przeglądarkowy, dostępny pod lokalnym adresem. Ma on w założeniu zapewnić ładniejsze doświadczenia, nowoczesne widżety, oraz znacznie ulepszony streaming, pozwalając oglądać wideo bezpośrednio w przeglądarce.

Wyszukiwanie torrentów odbywa się przez Google, a po kliknięciu linku magnetycznego (magnet://) lub pobraniu pliku .torrent, uTorrent Web otworzy ekran multimedialnego odtwarzacza, który rozpocznie pobieranie pliku. Powinno być możliwe rozpoczęcie oglądania wkrótce po rozpoczęciu pobierania.

Użytkownik ma też do dyspozycji prosty panel konfiguracyjny, gdzie może ustalić foldery zapisu, opcje autostartu, opcje użycia kart przeglądarki oraz limity szybkości pobierania i udostępniania.

Przypominamy, że pobieranie plików przez protokół BitTorrent wiąże się też z ich udostępnianiem, a to może oznaczać odpowiedzialność karną i cywilną dla użytkownika, który by w ten sposób chciał pobrać plik chroniony prawem autorskim.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Filmy w przeglądarce na zawołanie: nowy uTorrent sprowadza oglądanie do klikania

15
22.02.2018  •  Adam Golański

Dopiero co informowaliśmy o luce 0-day w uTorrencie, luce do tej pory skutecznie niezałatanej, a już producent tego ogromnie popularnego klienta sieci BitTorrent bierze się za zwiększenie powierzchni ataku. Tą metodą ma być wydanie nowej wersji klienta, którą można by było określić jako webową… tyle że nie. Nowy klient uTorrent Web jest po prostu kolejną windowsową aplikacją, która zamiast natywnego interfejsu oferuje interfejs przeglądarkowy, dostępny pod lokalnym adresem. Kto pierwszy znajdzie sposób na zastosowanie DNS rebindingu? O tym, że uTorrent będzie miał wersję webową wiadomo było…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.