Uber Eats trafia do Wrocławia, pozwoli zamawiać dania z 75 restauracji

Uber Eats trafia do Wrocławia, pozwoli zamawiać dania z 75 restauracji

Pizza z depositphotos
Pizza z depositphotos
Oskar Ziomek
11.04.2018 09:12

Uber rozszerza swoją ofertę usług na terenie Wrocławia. Do miasta trafia obsługa Uber Eats – usługi, która umożliwia zamawianie jedzenia z 75 restauracji na terenie miasta. Z góry znana jest cena dowozu, która wynosić ma poniżej 8 złotych oraz można bezpiecznie założyć, iż problemem nie powinna być temperatura potraw, dowóz ma zająć mniej niż pół godziny.

Taki wynik możliwy jest do osiągnięcia między innymi dlatego, iż aplikacja nie będzie proponować każdemu oferty ze wszystkich restauracji w mieście, a jedynie z tych, które fizycznie znajdują się blisko klienta. Zamówienie składane przez aplikację również przez nią zostanie opłacone, wcześniej konieczne jest więc podanie danych swojej karty płatniczej. Dania zamawiać można codziennie od godziny 11.00 do 23.00.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Jak donosi Gazeta Wrocławska, z oferty Uber Eats skorzystać będą mogli przede wszystkim mieszkańcy Nadodrza, obszaru Starego Miasta, a także południa Wrocławia. Łączny obszar, na którym można liczyć na dostawę z restauracji to we Wrocławiu ponad 33 kilometry kwadratowe. Posiłki będą dowożone nie tylko samochodami. Wykorzystywane będą również skutery oraz rowery.

Niezbędną do korzystania z usługi aplikację Uber Eats pobrać można za pośrednictwem naszego katalogu oprogramowania. Dostępna jest wersja dla smartfonów z Androidem oraz dla systemu iOS.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)