reklama

uberHELIKOPTER: przelot w 7 miastach za 20 złotych (aktualizacja)

Strona główna Aktualności

O autorze

Konsekwentnie trzyma się lewego pasa autostrady. Lubi szybki chód chodnikiem, narowisty jazz oraz infradźwiękowy metal. Nie przeszkadza mu wolne oprogramowanie.

Aktualizacja, 15:40

Przelot helikopterem za 20 złotych wydaje się kuszącą okazją. Niestety, trzeba będzie na nią jeszcze poczekać. Uber właśnie poinformował, że akcja uberHELIKOPTER ze względu na niestabilną pogodę, została przesunięta na nieznany jeszcze termin.

Do swojego szerokiego portfolio usług transportowych Uber dodał helikopter. W związku z akcją promocyjną przez pierwsze dwa dni, czyli 26 i 27 lipca, przewidziano przeloty za 20 złotych. Będą one realizowane o wyznaczonych godzinach w 7 miastach Polski.

uberHELIKOPTER dostępny będzie w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi oraz Katowicach. Żeby zamówić 15-minutowy przelot, należy uruchomić aplikację i w pierwszej kolejności podać miejsce odbioru. Jeżeli się nam poszczęści i akurat helikopter będzie dostępny, zostaniemy skontaktowani z kierowcą, który z wyznaczonego miejsca zawiezie nas na lądowisko. Po skończonym locie zostaniemy odwiezieni z powrotem.

Jak podaje Uber, w akcji może wziąć udział maksymalnie 10 osób z każdego miasta z listy. Dodatkowo osoby będą miały prawo zabrać jednego dodatkowego pasażera. Ograniczeniem będzie waga: suma 2 osób nie może przekraczać 210 kg. Dodatkowo Uber w przeciwskazaniach wymienia również kobiety w zaawansowanej ciąży, osoby nieodporne na stres, osoby niepełnoletnie.

Firma zastrzega także, że w przypadku złych warunków pogodowych przeloty mogą zostać odwołane. Po zakończeniu akcji promocyjnej usługa świadczona będzie w Warszawie na wyznaczonych trasach pod nazwą UberChopper. Partnerem Ubera jest koncern Airbus.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama