r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

uberHELIKOPTER: przelot w 7 miastach za 20 złotych (aktualizacja)

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Aktualizacja, 15:40

Przelot helikopterem za 20 złotych wydaje się kuszącą okazją. Niestety, trzeba będzie na nią jeszcze poczekać. Uber właśnie poinformował, że akcja uberHELIKOPTER ze względu na niestabilną pogodę, została przesunięta na nieznany jeszcze termin.

Do swojego szerokiego portfolio usług transportowych Uber dodał helikopter. W związku z akcją promocyjną przez pierwsze dwa dni, czyli 26 i 27 lipca, przewidziano przeloty za 20 złotych. Będą one realizowane o wyznaczonych godzinach w 7 miastach Polski.

uberHELIKOPTER dostępny będzie w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi oraz Katowicach. Żeby zamówić 15-minutowy przelot, należy uruchomić aplikację i w pierwszej kolejności podać miejsce odbioru. Jeżeli się nam poszczęści i akurat helikopter będzie dostępny, zostaniemy skontaktowani z kierowcą, który z wyznaczonego miejsca zawiezie nas na lądowisko. Po skończonym locie zostaniemy odwiezieni z powrotem.

r   e   k   l   a   m   a

Jak podaje Uber, w akcji może wziąć udział maksymalnie 10 osób z każdego miasta z listy. Dodatkowo osoby będą miały prawo zabrać jednego dodatkowego pasażera. Ograniczeniem będzie waga: suma 2 osób nie może przekraczać 210 kg. Dodatkowo Uber w przeciwskazaniach wymienia również kobiety w zaawansowanej ciąży, osoby nieodporne na stres, osoby niepełnoletnie.

Firma zastrzega także, że w przypadku złych warunków pogodowych przeloty mogą zostać odwołane. Po zakończeniu akcji promocyjnej usługa świadczona będzie w Warszawie na wyznaczonych trasach pod nazwą UberChopper. Partnerem Ubera jest koncern Airbus.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.