bDYXlSEl

UndeleteMyFiles Pro3.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

UndeleteMyFiles Pro to narzędzie przeznaczone do odzyskiwaniautraconych danych z dysków twardych, pendrive, kart CF i SD orazinnych urządzeń przenośnych.

bDYXlSEn

Obsługę aplikacji ułatwiają wbudowanekreatory pozwalające szybko wyszukać i odzyskać skasowane foldery,partycje, pliki systemowe i multimedialne (zdjęcia, filmy, mp3itp.). Dodatkowo autorzy zaimplementowali do programu specjalnykreator pozwalający odzyskać zawartość skrzynki pocztowej. Wśródfunkcji oferowanych przez UndeleteMyFiles znaleźć można równieżmoduł odpowiedzialny za bezpieczniejsze usuwanie danych z dyskuoraz Emergency Disk Image pozwalający na tworzenie i przywracaniekopii danych.

Wersja komercyjna została rozbudowana m. in. o szybkidostęp File Wiper z menu kontekstowego Windows, kilka poprawek winterfejsie graficznym aplikacji i nową funkcję kasowania plikówDoD 5220.22-M (E).

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
UndeleteMyFiles Pro 3.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.74 oceny
ProducentSeriousBit
Liczba pobrań35 658
Data aktualizacji14 lis 2012
Rozmiar pliku1.31 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYXlSES
bDYXlSFj