UPC rozpoczyna Akcję Student, Plus oferuje studentom tańsze LTE

UPC rozpoczyna Akcję Student, Plus oferuje studentom tańsze LTE

01.09.2014 17:39, aktual.: 01.09.2014 18:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Studenci mogą skorzystać ze specjalnej oferty przygotowanej przez UPC, w ramach której oprócz promocji na Internet oferowane są kupony zniżkowe od partnerów akcji. Natomiast Plus już jutro startuje z promocją na nielimitowany Internet LTE przeznaczoną dla studentów i nauczycieli akademickich. Dodatkowo wprowadza dwie nowe usługi – Ochronę Internetu oraz 5 GB darmowej Plus Chmury.

Dla uczniów szkól podstawowych, gimnazjum oraz szkół średnich właśnie skończyły się wakacje i rozpoczął się rok szkolny. Natomiast studenci na uczelnie wybiorą się dopiero za miesiąc, chyba, że nie zaliczyli jakiegoś przedmiotu i we wrześniowej sesji poprawkowej do danego egzaminu muszą podejść ponownie. W związku z tym, że rok akademicki już niedługo się rozpocznie, to firmy UPC i Plus przygotowały specjalne oferty dla studentów.

UPC rusza z Akcją Student, w ramach której oprócz promocji na Internet oferowane są kupony zniżkowe od partnerów akcji, między innymi na tablety, gry i wydarzenia kulturalne. W ramach nowej oferty otrzymamy również bardziej elastyczne umowy z możliwością zawieszenia usługi na okres wakacji. W ramach Akcji Student dostępne są następujące prędkości Internetu: 10, 60, 120 oraz 250 Mb/s. Do każdej oferty za darmo dołączany jest router WiFi. Umowa promocyjna na dowolnie wybraną usługę internetową zawierana jest do czerwca 2015 lub 2016 roku. W przypadku drugiej, dłuższej umowy klienci mogą skorzystać z możliwości zawieszenia usługi na okres wakacji, na 1,2 lub 3 miesiące, w terminie lipiec-wrzesień 2015 roku i tym samym niepłacenia abonamentu. Wśród partnerów Akcji Student znajdziemy: Agito.pl, Eventim.pl, Domino’s Pizza, Muve.pl, a także Wimp.pl. Ceny poszczególnych prędkości wynoszą, w przypadku umowy do czerwca 2015 roku: 10 Mb/s – 59 zł, 60 Mb/s – 70 zł, 120 Mb/s – 79 zł i 250 Mb/s – 100 zł. Natomiast w przypadku umowy do czerwca 2016 roku: 10 Mb/s – 49 zł, 60 Mb/s – 60 zł, 120 Mb/s – 69 zł i 250 Mb/s – 90 zł.

Na początku czerwca informowaliśmy Was, że operatorzy Plus i Cyfrowy Polsat, od początku maja działający w ramach jednej grupy, wprowadzili nową usługę Power LTE, która pozwala na korzystanie z „nielimitowanego” Internetu LTE, a kilkanaście dni temu usługa Power LTE została wprowadzona również w niskich abonamentach.

Obraz

Natomiast od 2 września wszyscy studenci i nauczyciele akademiccy mogą skorzystać ze specjalnej promocji na Internet Power LTE. Po okazaniu w punkcie sprzedaży sieci Plus swojej legitymacji studenckiej lub nauczycielskiej oraz dowodu osobistego, będziemy mogli wybrać promocyjną umowę na okres 12 miesięcy, z czego za 3 miesiące będą bez opłat.

Specjalna promocja na Internet LTE dla studentów i nauczycieli akademickich, nie jest jedyną nową ofertą. Operator Plus wprowadza Ochronę Internetu oraz 5 GB darmowej Plus Chmury. Pierwsza usługa daje możliwość ochrony trzech dowolnych urządzeń – komputera, tabletu i telefonu przed złośliwym oprogramowaniem i spamem. Dodatkowo dostępna jest funkcja ochrony rodzicielskiej, która pozwala ustawić ograniczenia dotyczące korzystania z Internetu oraz pozwala na kontrolę czasu w jakim dziecko łączy się z siecią. Natomiast w ramach usługi Plus Chmura klienci otrzymają do dyspozycji zaledwie 5 GB przestrzeni na dane. Za dodatkowe miejsce będziemy musieli zapłacić.

Obraz

Korzystanie z Ochrony Internetu i Plus Chmury przez pierwszy okres rozliczeniowy jest darmowe, później zapłacimy 9 zł za każdy miesiąc.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)