bEastpDV
USB Overdrive ikona

USB Overdrive3.3

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

USB Overdrive to świetny i relatywnie łatwy program do zmiany zachowania klawiatur, padów i podobnych urządzeń, podłączonych do Maca przez USB lub Bluetooth. Jego głównym zastosowaniem jest przypisywanie przyciskom i gałkom odpowiednich funkcji.

bEastpDX

Po instalacji programu potrzebne będzie ponowne uruchomienie Maca. USB Overdrive zagnieździ się w panelu preferencji systemowych. Tam będzie można wybrać urządzenie podłączone do Maca i zmienić jego zachowanie, globalnie lub tylko w jednym programie.

Dzieki USB Overdrive można przypisać na przykład skróty klawiszowe do przycisków myszy czy kontrolera, zmienić sposób przewijania rolką tylko w jednym programie bądź zastosować zestaw nowych funkcji do każdego kontrolera, jaki zostanie podłączony. Można także zmieniać ustawienia dla konkretnych gier czy też zamienić CapsLock i Delete przy pracy z tekstem. Możliwości ograniczają jedynie pomysły użytkownika.

Wersja testowa programu nie jest ograniczona czasowo. Jedyną niedogodnością, jaka z niej płynie, jest 10-sekundowe opóźnienie przed uruchomieniem. Można się go pozbyć kupując licencję na pełną wersję.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
USB Overdrive 3.3wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentSenlick Ltd.
Liczba pobrań157
Data aktualizacji26 sty 2017
Rozmiar pliku0.60 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (shareware)
USB Overdrive ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEastpEC
bEastpET