Usługa muzyczna Tidal za darmo przez 12 dni. Nie trzeba podawać numeru karty płatniczej

Usługa muzyczna Tidal za darmo przez 12 dni. Nie trzeba podawać numeru karty płatniczej

Usługa muzyczna Tidal za darmo przez 12 dni. Nie trzeba podawać numeru karty płatniczej
23.12.2017 06:52

Zastanawiasz się, czy warto inwestować w usługę muzyczną? A może masz już Spotify i chcesz sprawdzić konkurencję? Tidal ma na to świetną radę. Od 25 grudnia do 5 stycznia usługa będzie otwarta dla wszystkich i nie będzie wymagała podania numeru karty płatniczej.

Tidal jest serwisem z muzyką na żądanie, działającym w modelu abonamentowym. Po założeniu konta, z pomocą aplikacji mobilnych i odtwarzacza na stronie można słuchać 48,5 miliona utworów i obejrzeć 175 tysięcy wideoklipów i nagrań koncertowych, łącznie z hybrydowym albumem „Lemonade” Beyoncé. Największą przewagą Tidala nad konkurencją jest jednak nie ilość, a jakość. Tidal Hi-Fi bardzo długo wybijał się ponad konkurencję, a na początku tego roku w katalogu pojawiły się utwory w jakości lepszej niż CD, oznakowane jako Tidal Masters.

Na gwiazdkę Tidal przygotował prezent dla wszystkich, niezależnie od tego, czy założą nowe konto, czy tylko wrócą do usługi. Przez 12 dni, od 25 grudnia do 5 stycznia, cały katalog będzie dostępny bez opłat na zasadach okresu próbnego. Co ważne, przy aktywacji promocji nie trzeba podawać numeru karty płatniczej, więc nie będziemy narażeni na nieplanowane wydatki. W tym czasie będziemy mieć dostęp także do wersji Hi-Fi, można więc sprawdzić, czy warto dopłacać do lepszej jakości utworów.

Ponadto w katalogu Tidala będą pojawiać się autorskie materiały, przygotowane specjalnie na tę okazję. Mowa tu o czterech nowych seriach (zapewne chodzi o podcasty), wywiadach, wideoklipach oraz filmach dokumentalnych o Rapsody i Trombone Shorty. Będą też rozdawane bilety na koncerty, ale jeszcze nie wiadomo w jakich krajach.

Aplikacje Tidal dla różnych systemów znajdziecie w naszej bazie. Abonentom sieci Play Przypominamy, że mogą aktywować usługę na 2 lata za darmo.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (49)