Użytkownicy Windows Phone mogą już wygrać 10 tysięcy butelek alkoholu

Użytkownicy Windows Phone mogą już wygrać 10 tysięcy butelek alkoholu25.06.2015 23:25
Użytkownicy Windows Phone mogą już wygrać 10 tysięcy butelek alkoholu

Polska gra Żulionerzy została już pobrana ponad 1,5 miliona razy z Google Play. Na wersję na Windows Phone musieliśmy długo czekać, ale w końcu produkcja wylądowała w sklepie Microsoftu. Wraz z wersją na Windows Phone, pojawiła się edycja na Windows 8.1.

Niejednokrotnie już się przekonaliśmy, że na urządzeniach mobilnych prosta gra potrafi zdobyć znacznie większą popularność niż bardziej rozbudowane produkcje. Wiele osób traktuje mobilne gry jako tytuły pozwalająca na krótkie oderwanie się od codziennego życia. W związku z tym poszukiwane są właśnie proste, nieskomplikowane tytuły, których zasad można nauczyć się w dosłanie kilkadziesiąt sekund. Nie muszą to być wyłącznie gry zręcznościowe, czego świetnym przykładem jest polska produkcja zatytułowana Żulionerzy.

350138259336357825

Wersja Żulionerów przeznaczona na Androida została pobrana ponad 1,5 miliona razy, to naprawdę dużo jak na polski tytuł. Gra znana jest również z komputerów, na których gości już od wielu lat. Natomiast teraz pojawiła się wersja na Windows Phone oraz Windows 8.1. Inspiracją do stworzenia gry Żulionerzy był teleturniej Milionerzy. W tej produkcji również odpowiadamy na zamknięte pytania, do wyboru mamy cztery odpowiedzi i tylko jedna z nich jest poprawna. Jednak nie znajdziemy tutaj pytań, które mogliśmy zobaczyć w teleturnieju prowadzonym przez Hurberta Urbańskiego. Wśród dostępnych ponad 1500 pytań znajdziemy chociażby takie jak: jakiego koloru jest czerwony maluch lub gdzie odbywają się walki w dyscyplinie sportu o nazwie zapasy?

Nietypowe są również koła ratunkowe, możemy skorzystać z Półóweczki, Ściepy Publiki lub Telefonu do Meliny. Natomiast główną nagrodą nie jest milion złotych, a 10 tysięcy butelek alkoholu. Teleturniej prowadzony jest przez Żulberta Hurbańskiego, a my wcielamy się w gracza-żula.

Gra charakteryzuje się bardzo prostą grafiką, a w tle leci utwór „Wino Wino”, który w świecie Żulionerów jest prawdziwym hitem. Tytuł nie stara się być poważną produkcją, widać to już po samym opisie w sklepach z aplikacjami. Twórcy piszą o swoim produkcie: Pewnie kojarzysz taki program z TV - Milionerzy? Phi, marna podróbka wiekowego undergroundowego winoturnieju - Żulionerów! W tej produkcji masz niebywałą, nieocenioną i niezwykłą szansę wcielenia się w gracza-żula, startującego w konkursie, w którym nagrodą jest dziesięć tysięcy buteleczek. O tak, konkret libacja!. Gra ma przede wszystkim oderwać nad od otaczającego nas świata i wywołać na naszej twarzy uśmiech po przeczytaniu pytań i odpowiedzi.

Grę znajdziecie na naszej bazie aplikacji. Dostępna jest w wersji na Androida, a także znajdziecie wydaną właśnie wersję przeznaczoną dla użytkowników Windows Phone.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)