VEGAS Movie Studio – świetny program do montażu filmów za darmo do wtorku

VEGAS Movie Studio – świetny program do montażu filmów za darmo do wtorku

VEGAS Movie Studio – świetny program do montażu filmów za darmo do wtorku
09.02.2018 12:55

Potrzebujesz dobrego programu do montażu filmów, a masz nieduży budżet? Możesz zgarnąć za darmo licencję na ceniony program VEGAS Movie Studio w wersji 13.

VEGAS Movie Studio to program pozwalający przechwytywać materiały z różnych kamer, od smartfonów po nagrywające w formatach HDV, AVHCD i 3D MVC. Jego możliwości obejmują nieliniowy montaż obrazu i ścieżki dźwiękowej na osi czasu z wykorzystaniem atrakcyjnych efektów, jak przejścia, napisy czy filtry.

By zdobyć dożywotnią, pełną licencję na program wystarczy przejść na stronę promocji i podać adres e-mail. Zostanie na niego wysłany klucz aktywacyjny do programu oraz odnośniki umożliwiające ściągnięcie plików instalacyjnych w wersji 32- i 64-bitowej z pomocą asystenta.

Obraz

By ściągnąć program, można skorzystać też ze strony producenta, gdzie wciąż dostępna jest wersja 13 oraz z bezpośredniego odnośnika do serwerów Shareware on Sale.

Promocją objęta jest wersja 13 programu VEGAS Movie Studio (build 208), wydana w niemal równo 3 lata temu, jeszcze przez Sony. To najuboższa wersja z rodziny, która kosztowała 49 dolarów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (45)