WindowsMultimediaTworzenie i edycja filmówVideo Clip QuickTool
Video Clip QuickTool ikona

Video Clip QuickTool0.2.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Video Clip QuickTool to niewielki program do szybkiej edycji nagrań wideo: obracania, kadrowania oraz przycinania filmów. Dodatkowo możliwa jest zmiana rozdzielczości oraz poziomu dźwięku.

Aby rozpocząć edycję kolejnego nagrania, wystarczy przeciągnąć je na obszar interfejsu, aby zostało załadowane w podglądzie. Dwa okienka reprezentują pierwszą i ostatnią klatkę nagrania. Korzystając z paska poniżej, możemy wskazać punkt początkowy i końcowy, a w efekcie właśnie tak przyciąć nagranie.

Kadrowanie oraz obracanie odbywają się w osobnych oknach. Podczas obracania (gdzie można również skorzystać z efektu lustrzanego odbicia), wybór ułatwiają miniatury będące podglądem rezultatu, jaki uzyskamy stosując dane ustawienie.

Wynikowy plik zapisać można w jednym z wielu obsługiwanych formatów, w tym MP4, WMV, AVI, 3GP, MPG, MKV, MOV i nie tylko.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentA4Video
Liczba pobrań6 311
Data aktualizacji10 mar 2017
Rozmiar pliku6.61 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Video Clip QuickTool ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)