Vivaldi: wyczekiwana funkcja synchronizacji już wkrótce

Vivaldi: wyczekiwana funkcja synchronizacji już wkrótce

Vivaldi: wyczekiwana funkcja synchronizacji już wkrótce
Jan Mentel
28.06.2017 15:20, aktualizacja: 30.06.2017 09:57

Użytkownikom przeglądarki Vivaldi brakowało do szczęścia chyba tylko jednego – synchronizacji. Wszystko wskazuje, że dodanie tej funkcji jest coraz bliżej. Twórcy zapowiedzieli właśnie stream z sesji kodowania, dzięki któremy będziemy mogli podejrzeć, jak wygląda sam proces prac.

Implementacja synchronizacji zapowiedziana została jeszcze w zeszłym roku. Teraz na blogu przeglądarki pojawił się wpis developera z Vivaldi, Juliena Picalausa, który zaprasza wszystkich na sesję kodowania. Obiecuje, że zademonstruje wtedy, jak wygląda synchronizacja od kulis. Strumieniowanie rozpocznie się 5 lipca o godzinie 15:00 - stream będzie można obejrzeć w serwisie Livestream.

Pragniecie aby Vivaldi dodał synchronizację, tak? Wiecie co? Ten dzień jest coraz bliżej. Pracowałem nad synchronizacją i pomyślałem, że mógłbym uchylić rąbka tajemnicy.

Julien Picalausa przyznał, że inspiracją do zorganizowania sesji na żywo z kodowania były wielkie imprezy gamingowe, gdzie tysiące ludzi z różnych zakątków świata mogły obserwować rozgrywkę. Oprócz samego kodowania będzie tez czas na przerwę oraz na zadawanie pytań.

Funkcja synchronizacji jest bardzo przydatna w przypadku, gdy na co dzień korzystamy z wielu urządzeń. Tym samym jeżeli funkcja finalnie pojawi się w przeglądarce, Vivaldi wreszcie jak równy z równym będzie mógł konkurować z innymi przeglądarkami. Najnowsza wersja przeglądarki Vivaldi dostępna jest w naszej bazie programów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (56)