W Fallout 4 będziemy mogli osiągnąć 275 poziom

W Fallout 4 będziemy mogli osiągnąć 275 poziom

31.08.2015 23:17

Zastosowany w Fallout 4 system rozwoju postaci pozwoli na rozwinięcie wszystkich zdolności. Po spędzeniu naprawdę wielu godzin w świecie gry i rozwinięciu każdego perka dobijemy do maksymalnego poziomu, czyli do 275.

W wywiadzie dla Offical Xbox Magazine jeden z pracowników Bethesdy przybliżył system rozwoju umiejętności w grze Fallout 4. Po uzyskaniu odpowiedniej ilość punktów doświadczenia nasza postać awansuje. Wówczas zdobędziemy punkt do wydania na rozwój danego perka. Natomiast same perki mają własne paski doświadczenia i rozwijamy je zupełnie osobno. Zastosowany system został określony jako perk-cepcja. Przy odpowiednio długiej grze, będziemy mogli rozwinąć maksymalnie każdego perka. Wówczas nasz postać osiągnie 275 poziom.

Obraz

Na osiągnięcie 275 poziomu gracz będzie musiał poświęcić naprawdę sporo czasu. Możemy być tego pewni, że znajdą się osoby, które ten czas poświęcą i zdobędą maksymalny poziom. Przypominamy, że premiera Fallouta 4 przewidziana jest na listopad tego roku. Tytuł pojawi się na PC i konsolach nowej generacji (PS4 i Xbox One).

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)