Ważna aktualizacja Outlook Hotmail Connector

Ważna aktualizacja Outlook Hotmail Connector

Wojciech Cybulski
15.05.2011 15:03

Microsoft wydał aktualizację dodatku Outlook Hotmail Connector - usuwa ona szereg istotnych błędów znalezionych w tym oprogramowaniu.

Microsoft Outlook Hotmail Connector to bezpłatny dodatek dla Outlooka zapewniający dostęp do skrzynki pocztowej i synchronizację danych w usłudze Windows Live Hotmail i Office Live Mail. Udostępniona właśnie aktualizacja tego narzędzia rozwiązuje pewne specyficzne problemy z wysyłaniem i odbieraniem danych. Ponadto nowa wersja Outlook Hotmail Connector poprawnie współpracuje z filtrami stworzonymi w programie Outlook i nie ma już problemów z właściwą interpretacją bezpiecznych i zablokowanych nadawców oraz bezpiecznych adresatów. Wyeliminowano także bug wywołujący niestabilność, a w konsekwencji zawieszanie dodatku. Naprawiono także problemy z niezamierzonym przesuwaniem dat urodzin i rocznic o jeden dzień podczas synchronizacji kontaktów Windows Live z Outlookiem.

Aktualizacja Outlook Hotmail Connector jest obowiązkowa i powinna zostać zaproponowana wszystkim aktualnym użytkownikom tego dodatku. Osoby, które jeszcze nie korzystają z Outlook Hotmail Connector, mogą go pobrać z naszej bazy, z działu PROGRAMY > Internet i komunikacja > Dodatki do klientów poczty e-mail.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)