WindowsArchiwumProgramy archiwalneWebshots Desktop

Webshots Desktop3.1.5.7619

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Webshots Desktop to darmowy program umożliwiający zmienianie tapet pulpitu, zarządzanie nimi oraz tworzenie wygaszaczy z tapet.

Zawartą wraz z programem kolekcję kilku tapet, można uzupełniać z własnych zbiorów lub z internetowej galerii producenta programu. W tym drugim przypadku mamy do dyspozycji, codzienną, bezpłatną ale ograniczoną ilość tapet w niższych rodzielczościach (po bezpłatnej rejestracji - Basic Membership) lub dostęp do pełnych zasobów w wyższych rozdzielczościach i brak reklam (przy wnoszeniu miesięcznej opłaty - Premium Membership).

Webshots Desktop umożliwia także nanoszenie na tapety kalendarza oraz publikację własnych kolekcji w Internecie.

Informacja Program zawiera komponenty reklamowe (adware). W tym konkretnym przypadku, komponenty te są jednak nieszkodliwe i bezpieczne dla użytkownika, a ich działanie ogranicza się jedynie do wyświetlania reklamy.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.85 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań30 393
Data aktualizacji8 wrz 2010
Rozmiar pliku0.25 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (adware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)