Webshots Desktop3.1.5.7619

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Webshots Desktop to darmowy program umożliwiający zmienianie tapet pulpitu, zarządzanie nimi oraz tworzenie wygaszaczy z tapet.

Zawartą wraz z programem kolekcję kilku tapet, można uzupełniać z własnych zbiorów lub z internetowej galerii producenta programu. W tym drugim przypadku mamy do dyspozycji, codzienną, bezpłatną ale ograniczoną ilość tapet w niższych rodzielczościach (po bezpłatnej rejestracji - Basic Membership) lub dostęp do pełnych zasobów w wyższych rozdzielczościach i brak reklam (przy wnoszeniu miesięcznej opłaty - Premium Membership).

Webshots Desktop umożliwia także nanoszenie na tapety kalendarza oraz publikację własnych kolekcji w Internecie.

Informacja Program zawiera komponenty reklamowe (adware). W tym konkretnym przypadku, komponenty te są jednak nieszkodliwe i bezpieczne dla użytkownika, a ich działanie ogranicza się jedynie do wyświetlania reklamy.
Udostępnij
Webshots Desktop 3.1.5.7619wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.85 ocen
Liczba pobrań30 373
Data aktualizacji8 wrz 2010
Rozmiar pliku0.25 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (adware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)