WebSite X5 Start za darmo dla naszych Czytelników – zaistniej w Sieci!

WebSite X5 Start za darmo dla naszych Czytelników – zaistniej w Sieci!

WebSite X5 Start za darmo dla naszych Czytelników – zaistniej w Sieci!
05.05.2017 21:08

WebSite X5 od dawna cieszy się popularnością wśródwebmasterów-amatorów. Ten kreator WWW pozwala łatwo wyklikaćsobie wizualnie atrakcyjne witryny w HTML5, lekkie i responsywne dlaużytkowników – a potem jednym kliknięciem (ok, może kilkoma)opublikować je w Internecie. I pewnie liczba pobrań WebSite X5 znaszej bazy byłaby jeszcze większa, gdyby nie jedna rzecz – cena.To płatne narzędzie, a nie każdy chętny jest od razu wyciągnąć79 zł na wersję podstawową Start, nie mówiąc już o droższychwersjach bardziej zaawansowanych. Mamy na to receptę.

We współpracy z producentem narzędzia, włoską firmąIncomedia, przygotowaliśmy dla Wascałkiem chyba atrakcyjną ofertę. Niech Wasze witryny zaistnieją– a by było to możliwe, przez następne siedem dni będzieciemogli za darmo pobrać najnowszą, 13. wersję WebSiteX5 Start.

How to Create a Website in 5 Steps with WebSite X5 13

Aby z oferty skorzystać, musicie odwiedzić specjalnąstronę WebSite X5 – tam znajdziecie link do pobrania ważącegoniespełna 150 MB programu. Po jego zainstalowaniu wystarczy podaćdziałający adres e-mail, a WebSite X5 Start automatycznie sięaktywuje.

W razie wystąpienia jakichś problemów, gdyby program nie chciałsię aktywować, powinniście skorzystać z WebSiteX5 Help Center, rejestrując się tam z działającym adreseme-mail. Po zarejestrowaniu należy odwiedzić tenlink, aby uzyskać ważny klucz licencyjny.

Jeśli wersja Start okaże się niewystarczająca względemWaszych potrzeb, zapraszamy do przetestowania WebSiteX5 Evolution. Tak czy inaczej program ten warto mieć na swoimdysku choćby z jednego powodu: dostajemy wraz z nim dostęp dobiblioteki kilkuset tysięcy bardzo dobrych zdjęć royalty-free.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (40)