WhatsApp dostał nowe tapety. Można ustawiać inne w każdej rozmowie

WhatsApp dostał nowe tapety. Można ustawiać inne w każdej rozmowie

WhatsApp dostał aktualizację, fot. Pexels
WhatsApp dostał aktualizację, fot. Pexels
Oskar Ziomek
01.12.2020 14:35

WhatsApp otrzymał zapowiadaną aktualizację, która zmienia ustawienia tapet w czatach. Od teraz użytkownicy mogą wybierać indywidualne tła dla każdej rozmowy, korzystając przy tym z ich rozszerzonej bazy. Te same ustawienia trafiły w listopadzie do testowej wersji WhatsAppa. Teraz są udostępniane wszystkim użytkownikom w ramach aktualizacji – sygnalizuje The Verge.

Po zmianie, korzystający z WhatsAppa nie muszą już decydować się na jedną grafikę, która ozdabia tła wszystkich konwersacji w komunikatorze. W każdym czacie można ustawić inne tło, a baza tapet została przy okazji znacznie rozszerzona. Tła są teraz także domyślnie podzielone na dwie podgrupy, dzięki czemu łatwiej dobrać takie, które pasuje do jasnego, bądź ciemnego motywu WhatsAppa.

Beautiful New Wallpapers on WhatsApp

Na takiej samej zasadzie jak dotychczas, w WhatsAppie można nadal korzystać także z jednolitego koloru w tle rozmów. Nowością jest możliwość dodania piktogramów oraz ustawienia przezroczystości związane z samymi tapetami. Naturalnie można również wybrać dowolne zdjęcie z galerii.

Jak zwykle w przypadku aktualizacji na taką skalę, należy uzbroić się w cierpliwość. Nowa wersja WhatsAppa trafi do wszystkich zapewne w ciągu najbliższych dni, jednak nie można równocześnie wykluczyć, że zmiany są aktywowane po stronie serwera, więc mimo aktualizacji mogą nie być dostępne dla każdego w tym samym momencie. Uzbrojenie się w cierpliwość na najbliższe kilka lub kilkanaście dni powinno się okazać wystarczające.

WhatsApp na Androida i iOS-a jest dostępny w naszym katalogu oprogramowania.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)