WhatsApp i każdy czat z inną tapetą. Można już testować w wersji beta

WhatsApp i każdy czat z inną tapetą. Można już testować w wersji beta

WhatsApp sukcesywnie wprowadza nowe funkcje do komunikatora, fot. Oskar Ziomek
WhatsApp sukcesywnie wprowadza nowe funkcje do komunikatora, fot. Oskar Ziomek
Oskar Ziomek
20.11.2020 10:01

WhatsApp w wersji beta na Androida oferuje już najnowsze funkcje dotyczące tapet w czatach. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w komunikatorze można ustawiać indywidualne tła dla każdej konwersacji, co pomoże wprowadzić nieco urozmaicenia do programu. Na szczegóły zwrócił uwagę WABetaInfo.

Poza samą możliwością indywidualnej zmiany tapety dla każdego z czatów, WhatsApp pozwoli ustalić przezroczystość wskazanego obrazka. Samych tapet jest też więcej niż wcześniej i zostały podzielone na dwie grupy – "ciemne" i "jasne". Dotychczasowy zestaw tapet WhatsAppa wciąż jest dostępny, a dodatkiem jest możliwość wykorzystania dowolnego obrazka z galerii urządzenia.

  • Nowe ustawienia tapety, fot. WABetaInfo
  • Nowe tapety w WhatsAppie, fot. WABetaInfo
[1/2] Nowe ustawienia tapety, fot. WABetaInfo

W WhatsAppie pozostała także opcja korzystania z jednolitych kolorów. Nowością w tym kontekście jest możliwość dodania nakładki z piktogramami WhatsAppa na tło o dowolnym kolorze. Analogicznie jak w przypadku tapet, te opcje można od teraz wybierać indywidualnie dla każdego z czatów.

Nowe opcje są już dostępne dla części użytkowników korzystających z WhatsAppa beta na Androidzie. Wdrożenie do stabilnego wydania, a tym samym udostępnienie nowych opcji tapet wszystkim użytkownikom WhatsAppa jest już zapewne tylko kwestią kilku dni lub tygodni. Oficjalnie termin nie jest jednak znany.

WhatsApp na Androida i iOS-a jest dostępny w naszym katalogu oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)