WhatsApp od teraz pozwala na wideorozmowy aż ośmiu osób

WhatsApp od teraz pozwala na wideorozmowy aż ośmiu osób

fot. HeikoAL/Pixabay
fot. HeikoAL/Pixabay
28.04.2020 15:57

Szalenie popularna w naszym kraju, jak i w Europie aplikacja WhatsApp doczekała się wyczekiwanej, nowej aktualizacji. Podwaja ona maksymalną liczbę uczestników wideorozmów oraz wprowadza inne, pomniejsze zmiany.

Do tej pory WhatsApp umożliwiał jedynie rozmowy wideo dla jedynie czterech osób. Teraz rozmawiać ze sobą w ten sposób może aż ośmiu użytkowników. Co ważne, rozmowy nadal będą podlegały całościowemu szyfrowaniu, tak więc nie pozostaną na żadnych serwerach firmy.

Warto tutaj podkreślić, że aktualizacja z wideorozmowami na osiem osób jest w tym momencie dostępna tylko na iOS. Uaktualnienie dla Androida ma nadejść w późniejszym terminie. WhatsApp ma także nowe przyciski kontekstowe, które są dopasowane pod nowy styl wizualny iOS 13.

Facebook dodatkowo pracuje nad wprowadzeniem obsługi Messenger Rooms dla WhatsAppa i Instagram Direct. Te dwie aplikacje miałyby móc się łączyć z nowym rozwiązaniem wideokonferencyjnym Facebooka. Nikt nie byłby zmuszony do korzystania z tego samego oprogramowania.

[frame]WhatsApp na iOS-a i Androida jest dostępny w naszym katalogu oprogramowania.[/frame]

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)