WhatsApp wprowadzi zmiany w regulaminie. Akceptujesz, albo usuwasz konto

WhatsApp wprowadzi zmiany w regulaminie. Akceptujesz, albo usuwasz konto

W lutym 2021 roku zmieni się regulamin WhatsApp /fot. Pixabay
W lutym 2021 roku zmieni się regulamin WhatsApp /fot. Pixabay
Arkadiusz Stando
03.12.2020 17:16

Serwis WABetaInfo poinformował o kilku nowościach w komunikatorze WhatsApp, oraz o nadchodzących zmianach w regulaminie. Nie znamy jeszcze szczegółów, ale jego akceptacja będzie wymagana, aby dalej korzystać z usługi. Wkrótce okaże się, czy zmiany w regulaminie będą kluczowe.

WhatsApp dostał nowe aktualizacje dla Androida (2.20.206.19 dostępna w naszym katalogu oprogramowania) i systemu OS (2.20.130 dostępna tutaj). Deweloperzy nie przedstawiają wielu nowości, ale pojawi się już dawno zapowiadany nowy rodzaj powiadomień wewnętrznych. Serwis WABetaInfo zaznacza, że prawdopodobnie nie mają one służyć do reklam, a jedynie do informowania na temat zmian wprowadzonych w komunikatorze.

Powiadomienia będą pojawiać się w sekcji czatów, pomiędzy rozmowami z innymi użytkownikami WhatsApp, ale nie pokażą się w formie rozmowy. Po ich kliknięciu wyświetli nam się okienko informujące o zmianach, nowych funkcjach czy regulaminie. Pierwszym z powiadomień będzie informacja o zmianach dotyczących prywatności. Pojawi się, gdy WhatsApp opublikuje nowe warunki, ale póki co nie poznaliśmy szczegółów.

Zmiany w regulaminie WhatsApp będzie można zobaczyć wcześniej

Na podstawie zrzutów ekranu dostarczonych przez WABetaInfo dowiemy się, czego mniej więcej się spodziewać. WhatsApp poinformuje, jak zmienia się sposób operowania naszymi danymi oraz jak użytkownicy wersji WhatsApp Business mogą wykorzystywać usługi Facebooka do przechowywania swoich czatów. Zmiany wchodzą w życie od 8 lutego 2021 roku (data może ulec zmianie), ale będzie można z nimi zapoznać się już wcześniej, oraz wyrazić zgodę lub usunąć konto.

fot. WABetaInfo
fot. WABetaInfo

Najprawdopodobniej, zaktualizowane warunki korzystania z usług WhatsApp zostaną ogłoszone w nadchodzących tygodniach. Wstępną wersję zmian dotyczących klientów biznesowych można zobaczyć tutaj.

WhatsApp na Androida i iOS-a jest dostępny w naszym katalogu oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (83)