Wielkie wyprzedaże w App Store. Sto aplikacji dla iOS po 0,99 euro

Wielkie wyprzedaże w App Store. Sto aplikacji dla iOS po 0,99 euro

Wielkie wyprzedaże w App Store. Sto aplikacji dla iOS po 0,99 euro
Paweł Piskurewicz
24.07.2015 09:55, aktualizacja: 24.07.2015 10:52

Apple przyzwyczaiło użytkowników swoich systemów do częstych promocji na programy i gry w sklepie App Store. Poza codziennymi okazjami, gdzie płatne aplikacje możemy zakupić taniej bądź też pobrać za darmo, co pewien czas trafiają się większe przeceny. Tym razem na użytkowników iOS czeka aż 100 aplikacji, większość w cenie 0,99 euro.

Lista jest bardzo długa i zawiera tytuły z wielu różnych kategorii. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy gier jak i aplikacji użytkowych. I choć część z nich była już wcześniej dostępna w obniżonej cenie, to teraz zebrano je wszystkie w jedną kolekcję. Wśród gier znajdziemy między innymi: BADLAND, Shadowmatic, Goat Simulator, LIMBO, Rayman Jungle Run, Knock-Konock, gry z serii Angry Birds, a także wiele tytułów z kolekcji EA Games.

350139562607273921

Miłośników edycji zdjęć zapewne ucieszy promocja na aplikację Pixelmatora czy też Lapse It Pro. Wśród narzędzi znajdziemy również skaner dokumentów Scanner Pro 6 oraz bardzo dobry czytnik GoodReader. Oddzielną kategorię otrzymał także zestaw aplikacji i gier dla najmłodszych.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Niestety promocja nie doczekała się się jeszcze widocznej zakładki w rodzimym sklepie, aby do niej przejść i zapoznać się z listą tytułów należy skorzystać z bezpośredniego linku. Działa zarówno z poziomu urządzenia z iOS jak i komputera z zainstalowanym programem iTunes.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)