Windows 10 Build 16291: nowości w Continue on PC na wyłączność Cortany

Strona głównaWindows 10 Build 16291: nowości w Continue on PC na wyłączność Cortany
20.09.2017 21:22
Windows 10 Build 16291: nowości w Continue on PC na wyłączność Cortany

Do Insiderów Windowsa 10 pozostających w szybkim pierścieniu aktualizacji oraz na gałęzi RS3 trafia kolejna kompilacja oznaczona numerem 16291. To następny etap stabilizacji przed premierą Fall Creators Update w przyszłym miesiącu. Co ciekawe, chociaż w założeniu nowości na tej gałęzi miały już nie przynosić nowych funkcji, a jedynie poprawki błędów, tym razem jest inaczej.

bEIYPllx

Najnowszy build to także jedna nowość, choć już na wstępie należy zaznaczyć, że przeznaczona tylko dla użytkowników aplikacji Cortany (a więc niedostępna w języku polskim). Pozwoli kontynuować na komputerze czytanie artykułów rozpoczętych na smartfonie (iPhonie lub Androidzie). To dodatek do działającej już synchronizacji powiadomień czy SMS-ów.

Poza tym, w najnowszym buildzie spodziewać się można tylko poprawek błędów. Wśród nich między innymi naprawa historii aktualizacji, zawieszania się Surface Pro 3 podczas uruchamiania oraz drobiazgi związane z Edgem, Outlookiem oraz uniwersalną aplikacją Skype'a. O wszystkich zmianach przeczytać można na blogu Windowsa.

Przypomnijmy, że premiera Fall Creators Update zaplanowana jest na 17. października. Do tego czasu na gałęzi RS3 w założeniach można spodziewać się wyłącznie poprawek prowadzących do stabilizacji, choć jak widać po niniejszym wydaniu, i od tego są wyjątki. Chętnych większej liczby nowości Microsoft zaprasza do przeskoczenia naprzód do gałęzi RS4.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEIYPlmv