Windows 10 Mobile doczeka się nowych funkcji, ale głównie dla biznesu

Windows 10 Mobile doczeka się nowych funkcji, ale głównie dla biznesu

Windows 10 Mobile doczeka się nowych funkcji, ale głównie dla biznesu
Oskar Ziomek
23.05.2017 10:39

Przez wielu użytkowników smartfonów mobilny Windows 10 został już skazany na wyginięcie. Jego udział w rynku jest tak znikomy, że często już nawet pomijalny w zestawieniach. Mimo to, Microsoft dzielnie walczy o klientów, o czym może świadczyć planowana aktualizacja, której można się spodziewać jeszcze tego lata. Wspomniał o niej jeden z pracowników Microsoftu na Twitterze.

Niestety, poza tym nie pojawiły się niemal żadne konkrety. Mowa jest natomiast o tym, że funkcje, nad którymi toczą się prace nie będą bezpośrednio kierowane i użyteczne dla klientów indywidualnych:

@AlvaroM30 The team is working on delivering some features for enterprise customers later this summer.

— Brandon LeBlanc (@brandonleblanc) May 17, 2017Zespół pracuje nad tym, by dostarczyć nowych funkcji dla klientów biznesowych, w późniejszym czasie tego lata.

Na podstawie tak lakonicznej informacji, spekulacje można prowadzić praktycznie w każdą stronę. LeBlanc dodaje przy tym, że jest na bieżąco jedynie z planami rozwoju Windowsa dla Insiderów i w jego kontekście się wypowiada.

Zakładając najkorzystniejszą wersję, a więc implementację użytecznych funkcji, z których na co dzień będą mogli skorzystać klienci, wiele może wskazywać na to, że po generalnej porażce z upowszechnianiem Windowsa 10 Mobile wśród klientów indywidualnych, Microsoft będzie starał się podbić przynajmniej część rynku biznesowego.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (57)