Windows 10 Mobile doczeka się nowych funkcji, ale głównie dla biznesu

Windows 10 Mobile doczeka się nowych funkcji, ale głównie dla biznesu23.05.2017 10:39
Windows 10 Mobile doczeka się nowych funkcji, ale głównie dla biznesu

Przez wielu użytkowników smartfonów mobilny Windows 10 został już skazany na wyginięcie. Jego udział w rynku jest tak znikomy, że często już nawet pomijalny w zestawieniach. Mimo to, Microsoft dzielnie walczy o klientów, o czym może świadczyć planowana aktualizacja, której można się spodziewać jeszcze tego lata. Wspomniał o niej jeden z pracowników Microsoftu na Twitterze.

Niestety, poza tym nie pojawiły się niemal żadne konkrety. Mowa jest natomiast o tym, że funkcje, nad którymi toczą się prace nie będą bezpośrednio kierowane i użyteczne dla klientów indywidualnych:

@AlvaroM30 The team is working on delivering some features for enterprise customers later this summer.

— Brandon LeBlanc (@brandonleblanc) May 17, 2017Zespół pracuje nad tym, by dostarczyć nowych funkcji dla klientów biznesowych, w późniejszym czasie tego lata.

Na podstawie tak lakonicznej informacji, spekulacje można prowadzić praktycznie w każdą stronę. LeBlanc dodaje przy tym, że jest na bieżąco jedynie z planami rozwoju Windowsa dla Insiderów i w jego kontekście się wypowiada.

Zakładając najkorzystniejszą wersję, a więc implementację użytecznych funkcji, z których na co dzień będą mogli skorzystać klienci, wiele może wskazywać na to, że po generalnej porażce z upowszechnianiem Windowsa 10 Mobile wśród klientów indywidualnych, Microsoft będzie starał się podbić przynajmniej część rynku biznesowego.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (57)