Windows 10: My People dostępne w pierwszej kompilacji Redstone 3

Windows 10: My People dostępne w pierwszej kompilacji Redstone 3

10.04.2017 17:07, aktual.: 10.04.2017 17:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jedną z funkcji, jakie miały trafić do Creators Update było My People, umożliwiające między innymi przypięcie do paska zadań konkretnych kontaktów i wykorzystanie tego elementu interfejsu systemu do wymiany wiadomości.

Obraz

Niestety, Microsoft nie zdążył dopracować My People przed premierą Creators Update, co nie znaczy, że pomysł został porzucony. Rosyjski serwis thecommunity.ru, zwraca uwagę, że My People zostało ukryte w pierwszej kompilacji testowej Redstone 3. Nie zostały opublikowanie instrukcje, jak uruchomić My People samodzielnie.

W praktyce panel My People podzielony jest na dwie części. Na pierwszej wyświetlane są kontakty, z którymi użytkownik najczęściej rozmawia. W drugim panelu dostępna są aplikacje, które są obsługiwane przez My People: na razie są to Skype, Poczta i Kontakty.

Obraz

Panel My People dostępny jest z poziomu przycisku, który wyświetlany już tuż przed tacką na pasku zadań. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, jako osobne ikony przypinać można konkretne kontakty.

W nowej funkcji najbardziej zwraca uwagę interfejs programu, który wygląda identycznie, jak mobilny Windows: układ elementów oparty na kafelkach robi wrażenie, jakby w oknie My People wyświetlana był maszyna wirtualna z mobilnym Windowsem.

Obraz

Szkoda, że w momencie, w którym platformy Microsoftu faktycznie zaczynają się unifikować, jedna z nich już praktycznie nie istnieje.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)