Windows 10 November 2019 Update: premiera w listopadzie, jest prognozowana data

Windows 10 November 2019 Update: premiera w listopadzie, jest prognozowana data

Listopadowa aktualizacja Windows 10 ma nadejść za kilka tygodni, fot. Getty Images
Listopadowa aktualizacja Windows 10 ma nadejść za kilka tygodni, fot. Getty Images
Oskar Ziomek
18.10.2019 11:57, aktualizacja: 18.10.2019 12:08

Aktualizacja Windows 10 zbliża się wielkimi krokami, ale nieco wolniej, niż wcześniej przypuszczano. Do sieci trafiły nowe nieoficjalne informacje o Windows 10 19H2 i teraz wszystko wskazuje na to, że aktualizacja zostanie udostępniona w połowie listopada.

Windows 10 November 2019 Update to teoretycznie duże, nowe wydanie systemu, jednak po raz pierwszy będzie miało formę aktualizacji zbiorczej. Spodziewać się więc w nim można przede wszystkim stosunkowo niewielkich poprawek systemu i łatek bezpieczeństwa.

Nowe funkcje, w tym dostrzeżony niedawno odświeżony kalkulator, są zarezerwowane dla kolejnego wydania, czyli Windowsa 10 20H1, który pojawi się w 2020 roku. Listopadowa aktualizacja jest natomiast już teraz dostępna dla testerów. W sieci krążą także informacje o udostępnieniu obrazów ISO w serwisie MSDN, jednak zwykli użytkownicy Windows 10 muszą uzbroić się w cierpliwość.

Chociaż wcześniej sugerowano, że November 2019 Update może zostać wszystkim udostępniony jeszcze w październiku, teraz znany ze zwykle trafnych przecieków Zack Bowden podał nowe informacje sugerujące, że wdrożenie powinno się rozpocząć 12 listopada.

Jeśli ta data się potwierdzi, będzie to oznaczało, że aktualizację Windows 10 będzie można pobrać równolegle z kompletem dodatkowych aktualizacji bezpieczeństwa. Te wydawane są w tak zwany Patch Tuesday, czyli drugi wtorek miesiąca, który w listopadzie wypada właśnie dwunastego. Przy okazji Zack Bowden sugeruje także, że kiedy Microsoft udostępni Windowsa 10 20H1 w przyszłym roku, na tym etapie przeglądarka Edge będzie już dostępna w stabilnym wydaniu.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (49)