Windows 365: darmowe triale wstrzymane. Zainteresowanie przerosło oczekiwania

Windows 365: darmowe triale wstrzymane. Zainteresowanie przerosło oczekiwania

Windows 365
Windows 365
Źródło zdjęć: © Microsoft
Karolina Kowasz
05.08.2021 14:12

Najnowsze doniesienia z Microsoftu wskazują, że firma nie spodziewała się tak ogromnego zainteresowania swoją usługą Windows 365. Zaledwie po jednym dniu od startu została zmuszona do wstrzymania rejestrowania się do bezpłatnej wersji próbnej.

Za pomocą konta na Twitterze Microsoft ogłosił, że ​​popyt usługę na Windows 365 jest ogromny. Z tego powodu bezpłatne triale muszą zostać wstrzymane do odwołania.

System w chmurze

Nowa usługa Microsoftu, z założenia, ma wspierać przedsiębiorstwa w pracy hybrydowej i zdalnej. Usługa Windows 365 w chmurze pozwala pracownikom na natychmiastowy dostęp do wszystkich potrzebnych im narzędzi.

Pracownik może uzyskać dostęp do swoich programów i plików przez internet za pomocą dowolnego urządzenia. Oznacza to, że osoby zatrudnione w firmie, która wykupiła dostęp do Windowsa 365, nie muszą inwestować w same komputery czy laptopy. W wielu przypadkach wystarczą tablety na których zatrudnieni będą mogli korzystać z maszyny wirtualnej oferowanej przez Microsoft.

Wirtualne systemy dla firm

Usługa nie jest dedykowana do użytkowników prywatnych. Jej grupą docelową są głównie małe i średnie przedsiębiorstwa, które zostały zmuszone do zmiany trybu pracy ze względu na pandemię koronawirusa.

Nie wiadomo kiedy Microsoft wznowi oferowanie próbnych triali. Firmy zainteresowane dołączeniem do usługi mogą jednak wyrazić swoje zainteresowanie Windows 365, a wtedy gigant powiadomi ich o ponownym uruchomieniu wersji próbnych.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (42)