Windows 8 Milestone 2 wyciekł do Sieci

Windows 8 Milestone 2 wyciekł do Sieci

Redakcja
26.04.2011 11:48

Do Internetu przedostał się Windows 8 Milestone 2 - kolejna wersja systemu, nad którym aktualnie pracuje Microsoft. Dowiedzieliśmy się o kilku istotnych zmianach.

Build oznaczony numerem 7955 został zamieszczony przez anonimowego internautę. Z funkcji, z których można skorzystać w Milestone 2 należy wymienić wstążkę zastosowaną w interfejsie użytkownika, dynamiczny menadżer okien czy obsługę folderu aplikacji. Według innych informacji, w Windows 8 pojawi się także funkcja o nazwie History Vault, która pozwoli użytkownikom systemu na automatyczne tworzenie kopii bezpieczeństwa plików. Będziemy mogli nie tylko archiwizować dane, ale również przeglądać historię zapisanych wersji. Zbliżone rozwiązanie dostępne jest już w Mac OS X firmy Apple (Time Machine).

Użytkownicy systemu Windows 8 nie będą też musieli bać się tzw. Niebieskiego ekranu śmierci (BSoD). Zamiast niego pojawi się… Czarny ekran śmierci. Jak możemy obejrzeć na klipie w YouTube, Microsoft wprowadził w tym temacie spore zmiany ;-) Błąd, który spowodował wystąpienie BSoD, pojawił się właśnie w testowanej wersji Windows 8 Milestone 2, która wyciekła do Sieci.</p. Bardziej oficjalna, choć nadal wczesna wersja deweloperska systemu zostanie zaprezentowana najprawdopodobniej podczas konferencji Windows Developer Conference we wrześniu tego roku. W międzyczasie stanowczo przestrzegamy przed samodzielnym pobieraniem Windows 8 - pomijając kwestię legalności takiego działania, źródła wszystkich udostępnianych buildów są mocno niepewne i mogą dodawać do udostępnianych obrazów rozmaite złośliwe oprogramowanie...

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (66)