WindowsAkcesoriaMenedżery plikówWinNc
WinNc ikona

WinNc10.3.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

WinNc to dwupanelowy menedżer plików nawiązujący do Norton Commandera, ale jednocześnie stworzony z myślą Windowsie 10, co przejawia się w wybranych funkcjach oraz wyglądzie interfejsu.

Aplikacja oferuje wiele opcji związanych z zarządzaniem plikami, z których większość dostępna jest w formie ikon na licznych paskach narzędzi. Główny podgląd składający się z dwóch okien z listą plików można edytować: zawartość zamieniać miejscami, modyfikować szerokość poszczególnych okien lub dodać widok struktury katalogów w formie drzewa. Ciekawie prezentują się karty, pozwalające ramach jednej instancji programu na korzystanie z wielu jej "okien".

Dzięki dopasowaniu program do Windowsa 10, wykorzystywać można na przykład listę lokalizacji, która synchronizowana jest z systemowym Szybkim dostępem.

Darmowa, testowa wersja programu może się okazać wystarczająca do podstawowych, codziennych zadań. Pełna edycja aplikacji odblokowuje dostęp do wielu opcji w ustawieniach, co pozwoli dużo bardziej szczegółowo dostosować jej działanie do własnych potrzeb. Dodatkowym minusem darmowej edycji jest także konieczność wyczekania kilku sekund przy każdym uruchomieniu, by móc kontynuować korzystanie z wersji bezpłatnej.

Uwaga!

Tłumaczenie programu jest jedynie częściowe.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.84 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 604
Data aktualizacji28 wrz 2022
Rozmiar pliku13.96 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
WinNc ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)