WinNc ikona

WinNc10.3.1

WindowsAkcesoriaMenedżery plikówWinNc
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

WinNc to dwupanelowy menedżer plików nawiązujący do Norton Commandera, ale jednocześnie stworzony z myślą Windowsie 10, co przejawia się w wybranych funkcjach oraz wyglądzie interfejsu.

Aplikacja oferuje wiele opcji związanych z zarządzaniem plikami, z których większość dostępna jest w formie ikon na licznych paskach narzędzi. Główny podgląd składający się z dwóch okien z listą plików można edytować: zawartość zamieniać miejscami, modyfikować szerokość poszczególnych okien lub dodać widok struktury katalogów w formie drzewa. Ciekawie prezentują się karty, pozwalające ramach jednej instancji programu na korzystanie z wielu jej "okien".

Dzięki dopasowaniu program do Windowsa 10, wykorzystywać można na przykład listę lokalizacji, która synchronizowana jest z systemowym Szybkim dostępem.

Darmowa, testowa wersja programu może się okazać wystarczająca do podstawowych, codziennych zadań. Pełna edycja aplikacji odblokowuje dostęp do wielu opcji w ustawieniach, co pozwoli dużo bardziej szczegółowo dostosować jej działanie do własnych potrzeb. Dodatkowym minusem darmowej edycji jest także konieczność wyczekania kilku sekund przy każdym uruchomieniu, by móc kontynuować korzystanie z wersji bezpłatnej.

Uwaga!

Tłumaczenie programu jest jedynie częściowe.

Udostępnij
WinNc 10.3.1wersja stabilna (32-bit)
WinNc 10.3.1wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.84 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 505
Data aktualizacji28 wrz 2022
Rozmiar pliku13.96 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
WinNc ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)