WinZip 22: czego można się spodziewać w 2017 roku po płatnym archiwizerze?

WinZip 22: czego można się spodziewać w 2017 roku po płatnym archiwizerze?

26.10.2017 14:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

WinZip 22, kolejna wersja prawdopodobnie najbardziej znanego naświecie archiwizera, została udostępniona przez jego producenta,firmę WinZip International. Rozwijając zmiany wprowadzone w wersji21, wprowadza jak to określono, optymalizacje szybkości i wzrostbezpieczeństwa.

Co nowego w tej wersji 22? Producent twierdzi, że nowa wersjajest znacznie szybsza, a czas uruchomienia jest o 50% krótszy niż wwersji poprzedniej. Ułatwiono też przenoszenie plików, ulepszonointegrację z Eksploratorem Windows i automatyzację operacji bezotwierania programu. Dodano też wreszcie obsługę formatu .tar, powszechnie używanego w systemach uniksowych i ułatwiono udostępnianie plików przez usługi chmurowe.

Fotografowie otrzymali narzędzia do kompresji zdjęć, pozwalającena szybką konwersję formatów plików (np. z dużych zdjęć PNG doskompresowanych stratnie JPG-ów). Można też usunąć informacjeEXIF ze zdjęć przed ich dodaniem do archiwum.

Do innych ważnych funkcji należy możliwość usunięciazabezpieczonych hasłem archiwów bez konieczności podania hasła.Edycja Enterprise oferuje zaś ciekawą funkcję dla firm – możnauzyskać za pomocą hasła głównego dostęp do archiwówchronionych hasłem pracownika, który odszedł z firmy.

WinZip 22 dostępny jest w wersjach Standard, Pro oraz wspomnianymEnterprise (dla użytkowników korporacyjnych). Wersja Pro oferujedodatkowe funkcje tworzenia kopii zapasowych, za wersję Standardzapłacimy ok. 170 zł. Wydanie trial znajdziecie w naszej bazieoprogramowania na Windowsa.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (49)