Własny film w kilka minut – nowość w aplikacji Zdjęcia Google

Własny film w kilka minut – nowość w aplikacji Zdjęcia Google

Własny film w kilka minut – nowość w aplikacji Zdjęcia Google
08.02.2018 10:17

Do użytkowników Zdjęć Google dziś powinna dotrzeć nowa wersja aplikacji, która pozwala ręcznie przygotować ze zdjęć dłuższe filmy. W wersji 3.13 aplikacji znajdziemy różne szablony, opracowane specjalnie z myślą o dzieciach, naszych pupilach czy świętach, a także pusty, przeznaczony do samodzielnego wypełnienia.

Tworzenie filmów jest możliwe z karty asystenta. Wybierając pusty szablon możemy dodać do swojej produkcji maksymalnie 50 zdjęć i nagrań filmowych, wybierając je z galerii. Można też podejść do sprawy odwrotnie i najpierw powybierać zdjęcia, a potem dodać je do filmu z menu kontekstowego.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Film zostanie wygenerowany z przykładowym podkładem muzycznym i efektem, ale wszystko można zmienić ręcznie, łącznie z kolejnością prezentacji zdjęć i długością wycinków z filmów. Obsługa aplikacji jest bardzo intuicyjna i nie trzeba długo czekać na efekty.

Wersja przeglądarkowa Zdjęć Google także pozwala tworzyć filmy, ale jej możliwości edycji są mniejsze niż aplikacji mobilnej.

Niestety użytkownicy w Polsce znów są poszkodowani. Na liście szablonów dla filmów tworzonych automatycznie zobaczymy tylko dwa, podczas gdy zrzuty ze Stanów Zjednoczonych pokazują specjalne motywy dla zwierząt i na różne okazje.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Aplikację Zdjęcia Google zapewne macie już na swoich smartfonach z Androidem. Jeśli nie, znajdziecie ją w naszej bazie, także dla iOS-a.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)