Wojna nigdy się nie zmienia. Już jutro zobaczymy Fallouta 4!

Wojna nigdy się nie zmienia. Już jutro zobaczymy Fallouta 4!

Wojna nigdy się nie zmienia. Już jutro zobaczymy Fallouta 4!
02.06.2015 19:51, aktualizacja: 02.06.2015 21:30

To już pewne. Niemal całe życie na Ziemi zostanie unicestwione, a niszczycielska siła atomowej iskry wymknie się spod kontroli. Bethesda zaprezentuje piątą (szóstą?) część gry Fallout… już jutro.

Obraz

Wygląda znajomo, prawda?

fallout - please stand by

Na stronie studia Bethesda możemy zobaczyć zegar odliczający czas do oficjalnej zapowiedzi gry, która najwyraźniej nie będzie miała miejsca podczas zbliżających się targów E3 w Los Angeles, a już jutro po południu. Trudno na razie powiedzieć dlaczego studio nie zaczeka do 14 czerwca, czyli do startu targów. Wiele źródeł podaje, że jutro zobaczymy już zwiastun gry. Jest na co czekać, bo jego produkcją kieruje podobno sam Guillermo del Toro, a dzieło powstanie w jego studiu Mirada Studios. Inni przypuszczają, że zobaczymy zwiastun zwiastuna, a prawdziwa premiera odbędzie się podczas imprezy w Los Angeles, tak jak wcześniej przypuszczaliśmy.

Niektórzy przypuszczają nawet, że jutro ruszy przedsprzedaż, co oczywiście wywołało dyskusję na temat zasadności takiego modelu sprzedaży gry i kupowania kota w worku.

Fallout 4 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Pozycja ma kontynuować historię z Fallouta z 2008 roku, a z nieoficjalnych informacji wiemy, że akcja będzie toczyć się w Bostonie, na co wskazuje także zarejestrowany w ubiegłym roku znak towarowy Shadow of Boston.

Możliwe także, że nie trzeba będzie kupować nowej konsoli, by zagrać w Fallouta 4 – w plikach stylów CSS strony znalazły się klasy, których nazwy sugerują, że gra będzie dostępna dla pięciu platform: PC, Xbox One, PlayStation 4, a także PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (54)