Wrzuć zdjęcia na Dropbox, a dostaniesz do 5,5 GB dysku za darmo

Wrzuć zdjęcia na Dropbox, a dostaniesz do 5,5 GB dysku za darmo

03.02.2012 12:07

Dropbox rozpoczął testy nowych aplikacji do synchronizacji plików z dyskiem w chmurze. Tym razem warto osobiście przetestować nowości, bo za sprawdzanie nowych możliwości programów Dropbox oferuje dodatkowe megabajty dysku gratis.

Testowa wersja 1.3.12 programu Dropbox dla Windowsa, Linuksa i Mac OS X ma zachęcić użytkowników do dogłębnego przetestowania automatycznego importu zdjęć na dysk Dropbox. Po podłączeniu aparatu lub karty pamięci do komputera aplikacja może automatycznie wysłać wszystkie zdjęcia na dysk sieciowy. Deweloperzy potrzebują sporo testów, więc każdy użytkownik korzystający z importu zdjęć nieodpłatnie dostanie większy dysk. Za umieszczenie na Dropboksie 500 MB zdjęć przysługuje powiększenie dysku o 500 MB, a maksymalnie można dostać 5GB dodatkowej, darmowej przestrzeni.

Kolejną okazją do zabawy nowościami Dropboksa, tym razem bez powiększenia sobie dysku jest przystąpienie do testów wersji 2.0.9 Dropboksa dla Androida. Test aplikacji mobilnej daje możliwość powiększenia dysku o kolejne 500 MB — wystarczy skorzystać z możliwości automatycznego wysyłania zdjęć na dysk sieciowy. Co ważne, ta wersja Dropboksa dla Androida już nie ma limitu rozmiaru wysyłanego pliku, więc na dysku sieciowym znajdą się nawet długie filmy z telefonu.

Dropboksa 2.0.9 dla Androida można pobrać z forum Dropboksa (aby go zainstalować należy w preferencjach telefonu, w dziale Aplikacje, zaznaczyć opcję umożliwiającą instalację programów spoza Android Market. Wersję 1.3.12 klientów usługi dla systemów Windows, Linux i Mac OS X można znaleźć w naszej bazie programów w dziale Programy -> Akcesoria -> Inne akcesoria. Wersję webową Dropboksa znaleźć można w dziale z programami Online.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (59)