Wspólny Bilet Samorządowy dostępny w SkyCash: 62 linie za 38 złotych

Wspólny Bilet Samorządowy dostępny w SkyCash: 62 linie za 38 złotych

Wspólny Bilet Samorządowy dostępny w SkyCash: 62 linie za 38 złotych
Mariusz Błoński
02.08.2017 09:39

Wspólny Bilet Samorządowy (WBS) trafił do SkyCash, najpopularniejszej w Polsce aplikacji do mobilnej sprzedaży biletów komunikacji miejskiej i transportu. Teraz jej użytkownicy mogą zatem za 38 złotych podróżować przez 24 godziny pociągami 9 przewoźników. Bilet obowiązuje na 62 liniach, obsługujących 950 stacji kolejowych w 12 województwach.

Dzięki niemu możemy jeździć Łódzką Koleją Aglomeracyjną, Kolejami Dolnośląskimi, Śląskimi, Warszawską Koleją Dojazdową, Kolejami Mazowieckimi, Małopolskimi, Wielkopolskimi oraz Arrivą. Wyjątkiem są tutaj pociągi Dragon oraz Słoneczny Kolei Mazowieckich, a także pociągi specjalne. Tam obowiązuje inna taryfa i WBS nie upoważnia do przejazdu nimi.

Wspólny Bilet Samorządowy ma wiele zalet, ale nie jest pozbawiony też wad. Przede wszystkim nie obejmuje pociągów Polregio, a na wielu dłuższych trasach nie da się uniknąć podróżowania nimi. Ponadto wymienieni wcześniej przewoźnicy nie działają w całej Polsce, zatem mieszkańcy niektórych województw nie będą mogli skorzystać z WBS. Wśród zalet można za to wymienić możliwość zakupu biletu z siedmiodniowym wyprzedzeniem.

Osoby korzystające ze SkyCash kupią Wspólny Bilet Samorządowy klikając w ikonę „Koleje regionalne" i wybierając następnie zakładkę „Oferty”. Za bilet zapłacimy kartą, przelewem pay by link lub z wirtualnego portfela. Podczas zakupu konieczne jest podanie imienia, nazwiska i numeru dokumentu ze zdjęciem. Aplikacje znaleźć można w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)