wufuc 1.0.0.191

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

wufuc jest narzędziem do odblokowania Windows Update na komputerach z systemami Windows 7 oraz Windows 8.1 (w wersjach 64-bitowych), które wykorzystują procesory AMD Ryzen lub Intel Kaby Lake.

Microsoft zablokował aktualizacje z Windows Update na takich systemach wraz z łatkami KB3012218 i KB4012219. wufuc automatyzuje proces łatania biblioteki wuaueng.dll, zawierającej funkcje blokujące.

Aby skorzystać z narzędzia, należy rozpakować archiwum zip do nowego katalogu i uruchomić instalator w pliku wsadowym (bat).

wufuc uruchomi się jako zaplanowane zadanie z uprawnieniaami administratora, wykryje proces hosta dla usług systemu w którym działa Windows Update i wstrzyknie się w niego. Po wstrzyknięciu wepnie się w funkcję LoadLibraryEx, by „na żywo” łatać bibliotekę wuaueng.dll.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!