Wymiana MacBooka na Surface Booka? Microsoft dorzuci pokaźną sumkę #MicrosoftEvent

Strona głównaWymiana MacBooka na Surface Booka? Microsoft dorzuci pokaźną sumkę #MicrosoftEvent
27.10.2016 13:03
Wymiana MacBooka na Surface Booka? Microsoft dorzuci pokaźną sumkę #MicrosoftEvent

Podczas wczorajszej imprezy Microsoftu chyba najwięcej uwagi przyciągnął spektakularny Surface Studio. Mimo powszechnego wywarcia efektu wow, trudno stwierdzić, aby potrzeby przeciętnych użytkowników miały być realizowane przez tak zaawansowane urządzenie tej klasy.

Dla nich znacznie ciekawszym wyborem może okazać się nowy Surface Book. Z pewnością jednak mówienie o przeciętnym użytkowniku i laptopie kosztującym równowartość 9,5 tys. złotych wywołuje pewien zgrzyt. Zwłaszcza, że trudno uznać takie wyceny za argument na korzyść Microsoftu w walce z bezpośrednim konkurentem w tej klasie, czyli Apple. W Redmond i na to jednak znaleźli sposób.

Jak informuje CNet, Microsoft już dziś uruchomił akcję, dzięki której nowy Surface Book i7 będzie mógł znaleźć większą liczbę nabywców. A konkretnej – Microsoft będzie do interesu dopłacał.

350190410305726401

I to nie byle jaką kwotę, bo dopłaci nawet do 650 dolarów. W akcji nie będzie mógł wziąć udziału każdy. Jest ona przeznaczona dla osób, które gotowe są oddać swojego Surface Booka lub Surface'a Pro oraz oczywiście MacBooka Pro i MacBooka Air i wymienić go na bardziej wydajnego i umożliwiającego 16-godzinną pracę na jednym ładowaniu nowego Surface Booka.

Dla nikogo nie jest chyba zaskoczeniem, że wziąć udział akcji można tylko w Stanach Zjednocznych. Nie należy mieć także wątpliwości, że akcja promocyjna, wycelowana przecież także w Apple, jeszcze dziś spotka się z adekwatną odpowiedzią z Cupertino.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (71)