Wypróbuj oMega Commander do pracy z plikami. Możesz go mieć za darmo

Wypróbuj oMega Commander do pracy z plikami. Możesz go mieć za darmo

Wypróbuj oMega Commander do pracy z plikami. Możesz go mieć za darmo
05.01.2017 16:38

Total Commander jest niekwestionowanym liderem wśród menedżerów plików na Windowsie, ale jeśli ktoś ma ochotę na nowe wrażenia, i to zupełnie za darmo, polecam nowość w naszej bazie – oMega Commander. To bardzo rozbudowany menedżer plików z szerokimi możliwościami konfiguracji, bardzo wygodnym wyszukiwaniem, wbudowanym kompresorem plików, kartami i obsługą zakładek.

Przy pierwszym uruchomieniu programu można wybrać mnóstwo opcji wyglądu, w tym skórkę, kolory paneli z listami plików, odstępy między liniami tekstu, rozmiar liter, pokazać ukryte pliki i ukryte pliki systemowe (zostaną specjalnie oznaczone). Można również wybrać typ interfejsu – wstążkę, rozwijane menu w starym stylu i wysuwane panele. W każdej chwili można ten schemat zmienić.

Obraz

oMega Commander ma ogromne możliwości filtrowania plików. Można je nie tylko sortować według różnych parametrów, ale też pokazać tylko spełniające pewne warunki, jak utworzone w przedziale czasowym albo o odpowiednim rozmiarze. Widok plików może prezentować listę ze szczegółami, miniatury lub kombinacje pośrednie. Pliki są oznaczane kolorami według typu. Różne dyski można przeglądać w kartach, można również włączyć widok ilustracji pokazującej wolne miejsce na dysku.

Z oMega Commandera można korzystać tylko z pomocą klawiatury. Bardzo intuicyjnie działa wyszukiwanie – wystarczy zacząć pisać, by na liście wyświetliły się tylko pliki z tymi literami w nazwie. Menedżer pozwala również bezpiecznie usuwać pliki z dysku, by utrudnić odzyskiwanie danych. Można także zapisywać pliki jako kolorowe zakładki i korzystać z programu z linii poleceń. Nie zabrakło wbudowanego archiwizera plików, dzielenia i łączenia plików oraz możliwości łączenia się z dyskami sieciowymi.

Obraz

Program ma także wbudowaną przeglądarkę plików graficznych i edytor plików tekstowych, także z kolorowaniem składni, jeśli wykryta zostanie taka potrzeba. Jego największą wadą jest prawdopodobnie brak języka polskiego.

oMega Commandera można testować przez 30 dni bez ograniczeń po pobraniu z naszej bazy programów. Licencję na program można jednak uzyskać za darmo jeszcze przed 2 dni. Wystarczy udać się na stronę promocji i podać e-mail, do którego zostanie przypisana. Potem trzeba przepisać numer licencji i adres e-mail do programu.

Warto zaznaczyć, że licencja na oMega Commandera nie jest droga. W normalnych okolicznościach program można kupić za wybraną kwotę (minimum 5 dolarów).

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)