Wystartowała wakacyjna wyprzedaż w sklepie cdp.pl

Strona głównaWystartowała wakacyjna wyprzedaż w sklepie cdp.pl
27.06.2014 12:45

Wakacyjne wyprzedaże to nie tylko promocje znane z zagranicznych platform cyfrowej dystrybucji, takich jak Steam czy GOG.com, ale sezonowe akcje tego typu coraz częściej przeszczepiane są też na rodzime poletko. Sklep cdp.pl uznał, że ostatni dzień szkoły to świetny moment, aby ruszyć z ciekawymi ofertami na produkty ze swojej oferty i zachęca do codziennego odwiedzania specjalnej strony w poszukiwaniu gier, filmów i e-booków w atrakcyjnych cenach. Mamy spodziewać się nawet 80% obniżek na niektóre z nich.

bDULeIwR
350109643277755849

W tej chwili w ramach programu dostępnych jest blisko 170 różnorakich produktów, wśród nich pozycje w ramach 24 godzinnej promocji, podmieniane co dobę, a także asortyment, który na przestrzeni najbliższych tygodni co kilka dni zastępowany będzie nowym. Zgodnie z nazwą, wakacyjna promocja rozplanowana została bowiem aż do końca sierpnia. Wyprzedaż ubarwiać mają liczne konkursy jej trwaniu towarzyszące.

Pierwszy dzień to coś dla fanów bijatyk. W przyzwoitej cenie dostępna jest ostatnia gra Mortal Kombat w wydaniu Komplete Edition, ale warto też od razu zwrócić uwagę i na Injustice: Gods Among Us w wersji Ultimate (z dodatkowymi postaciami w pakiecie w obu przypadkach). Fanów produkcji RPG skusić może oferta na Arcanię, a także dodatek do niej, Władcę Pierścieni: Wojnę na Północy, a pewnie zerkną również w stronę Might and Magic Heroes VI, też z rozszerzeniami w promocji. Wszystko poniżej 30 złotych.

bDULeIwT

Gdyby komuś się chciało poczytać, ma z czego wybierać w dziale elektronicznych książek, a wielbiciele zjadania popcornu być może zainteresują się którąś z pozycji filmowych. Warto przy okazji nadmienić, że z różnymi filmami oraz grami, tym razem jednak w pudełku, spotkacie się obecnie robiąc codzienne zakupy w sklepach sieci Biedronka. Trwa tam tak zwany Filmasz, w ramach którego dostępne są m.in. gry LEGO.

Udostępnij:
bDULeIxP