Xiaomi TV Stick wkrótce w sprzedaży? Był telewizor, pora na przystawkę Android TV

Wygląda na to, że wkrótce do sprzedaży trafi Xiaomi TV Stick, fot. Najmi Arif/Shutterstock
Wygląda na to, że wkrótce do sprzedaży trafi Xiaomi TV Stick, fot. Najmi Arif/Shutterstock

21.04.2020 13:29

Niedawno Xiaomi ogłosiło swój pierwszy telewizor 4K (tu testowaliśmy jako jedni z pierwszych) na Polskę. Firmie marzy się ekspansja na rynku audio-wideo, gdzie na różnych rynkach ma już całkiem sporą liczbę urządzeń tego typu. Według najnowszych przecieków do sprzedaży miałby w najbliższym czasie wejść Xiaomi TV Stick.

Jeden z użytkowników Twittera (Sudhanshu) opublikował infografikę z planami wydawniczymi firmy, od kwietnia do lipca 2020 roku. Wynika z niej, że Xiaomi Mi TV Stick miałby pojawić się w Europie w sprzedaży już w maju 2020.

Nie znamy żadnych dodatkowych szczegółów, ale można raczej śmiało założyć, że przystawka będzie obsługiwać Android TV 9.0 wraz z Asystentem Google i będzie czymś na kształt uproszczonej wersji Mi Box S, który i tak jest bardzo tani, bo kosztuje w okolicach 300 złotych. W tym momencie można ewentualnie pospekulować, czy Mi TV Stick obsłuży 4K i HDR (jak Mi Box S) oraz ile będzie kosztować.

Jeśli informacje te o wydaniu tej przystawki potwierdzą się, to perspektywa odświeżenia starego telewizora o nowe funkcje sieciowe jeszcze nigdy nie rysowała się w tak niskiej cenie...

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)