XNOTE P370EM – procesor i7 z serii Extreme i dwa Radeony w jednym notebooku!

XNOTE P370EM – procesor i7 z serii Extreme i dwa Radeony w jednym notebooku!

Redakcja
01.06.2013 12:51

W naszym labie pojawiła się kolejna recenzja. W nasze ręce wpadł bardzo nietypowy notebook dedykowany graczom. Z notebookami dla graczy mieliśmy już do czynienia nie raz ale ten produkt zadziwił nas dość mocno.

Notebook dla gracza to twór dość dziwaczny i raczej rzadko spotykany. Ich projektanci napotykają na wiele poważnych przeszkód. Notebook to mobilność, więc sprzęt nie może być zbyt ciężki. Mała przestrzeń w środku powoduje, że komponenty są jeden na drugim co przekłada się na temperatury ich pracy. Tu powinno wejść do akcji wydajne chłodzenie, a przecież nie zamontujemy w notebooku systemu chłodzenia wodnego czy wydajnego, dużego wentylatora, bo do (prawie) żadnego plecaka się taki twór nie zmieści. Jednak takie produkty dla graczy się pojawiają. Trzeba oczywiście wypracować pewne kompromisy, ale finalny produkt trafia na sklepowe półki. Kompromisy jednak powodują, że w większości przypadków nie do końca mamy do czynienia z produktem wyspecjalizowanym, dedykowanym, który sprawdzi się w 100%. Trafiliśmy jednak niedawno na sprzęt pewnej firmy, która w ofercie ma notebook przeznaczony dla graczy całkowicie bezkompromisowy.

[video=41642|96||video/xnote-360p.mp4|video/xnote-720p.mp4|][/video]Zapraszamy do lektury artykułu XNOTE P370EM - procesor i7 z serii Extreme i dwa Radeony w jednym notebooku! w którym dowiecie się czego można się spodziewać po konfiguracji z dwoma wydajnymi mobilnymi Radeonami HD 7970.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)