XYplorer 12 z polskim interfejsem graficznym

Kuba Pawlak

28.01.2013 13:50, aktual.: 28.01.2013 15:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W naszym portalu kategoria menedżery plików zdominowana jest przez aplikację Total Commander. Nie oznacza to jednak, że na rynku nie ma innych, równie dobrych narzędzi tego typu. Warto zwrócić uwagę m.in. na aplikacje XYplorer 12, która ma dzisiaj swoją premierę.

XYplorer to menedżer plików o rozbudowanych możliwościach, stanowiący bardzo dobrą alternatywę dla Eksploratora Windows. Swoim wyglądem narzędzie nawiązuje do systemowego mechanizmu, jednak znacznie przewyższa go oferowanymi możliwościami. Dużym atutem programu jest spora liczba opcji konfiguracyjnych, pozwalających dostosować poszczególne aspekty działania i wyglądu aplikacji do oczekiwań nawet bardziej wybrednych użytkowników. XYplorer umożliwia zmianę układu paneli do wyświetlania zawartości dysku, tworzenie zakładek do najczęściej wykorzystywanych lokalizacji, a także godny uwagi zaawansowany mechanizm wyszukiwania.

Obraz

Co nowego w wersji 12? Producent przede wszystkim skupił się na dodaniu wsparcia dla obsługi wielu języków oraz dostarczeniu narzędzia do przygotowywania kolejnych tłumaczeń. Aktualnie XYplorer dostępny jest w sześciu językach, w tym również polskim. Pliki języka wczytywane są w locie, co oznacza, że aplikacja nie wymaga ponownego uruchamiania. Zmiany pojawiły się również w licencjonowaniu menadżera plików. XYplorer 12 oferuje tylko jedną licencję — standard, za którą należy zapłacić około 105 zł. Użytkownicy poprzednich wersji programu mają możliwość dokonania zakupu programu z 20% zniżką.

Najnowszą, testową wersję programu XYplorer 12.00.0000 można pobrać z naszego serwisu w dziale Programy → Akcesoria → Menadżery plików.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)