Yanosik chce zadbać o twój portfel - zyskał nową funkcję

Yanosik chce zadbać o twój portfel - zyskał nową funkcję

Yanosik zyskał nową funkcję
Yanosik zyskał nową funkcję
Źródło zdjęć: © Getty Images | Artur Widak
Oskar Ziomek
14.09.2021 16:04

Yanosik dostał aktualizację, dzięki której do aplikacji trafia nowa opcja - ewidencja wydatków. Twórcy chcą w ten sposób ułatwić kierowcom bieżące dbanie o koszty związane z samochodem i ich późniejszą analizę.

Jak podają twórcy Yanosika, ewidencja wydatków to funkcja wdrożona jako odpowiedź na liczne prośby użytkowników oczekujących podobnego rozwiązania. Kierowcy mogą teraz stworzyć w Yanosiku bazę wydatków, dodając kolejne koszty pojazdu ręcznie do listy lub zapisując w pamięci zdjęcie paragonu.

Yanosik dzieli koszty na kategorie, co ma pomóc użytkownikowi w ich późniejszej analizie. Możliwy jest też eksport konkretnej kategorii do pliku PDF. Jak podają twórcy, opcja ewidencji wydatków trafiła do Yanosika dzięki współpracy z aplikacją zakupową PanParagon, która od dawna oferuje podobne rozwiązanie dotyczące dowolnych zakupów.

Nasze rozwiązanie ma przede wszystkim zadbać o komfort wszystkich kierowców, którzy mają problem z przechowywaniem ważnych paragonów oraz faktur, ale również umożliwić realny wgląd na koszty utrzymania auta i ich kontrolę. Chcieliśmy stworzyć dla wszystkich zmotoryzowanych przestrzeń do archiwizacji ważnych dokumentów, które mogą się okazać niezbędne w procesie reklamacji lub przy sprzedaży samochodu. Nierzadko bywa tak, że paragony wyblakną, a ich odczytanie staje się niemożliwe, pomimo długiej ważności danego produktu. W takiej sytuacji świetnie sprawdza się wirtualna kopia, którą można przechowywać w polu ewidencji wydatków w aplikacji Yanosik.

Paweł BahyryczYanosik

Jak podaje Yanosik, nowa opcja ewidencji wydatków jest już dostępna w aplikacji. Użytkownicy, którzy jej nie widzą, powinni więc zainteresować się aktualizacją. W kontekście Yanosika warto przypomnieć, że od niedawna aplikacja jest już dostępna w Androidzie Auto. Wcześniej przez wiele miesięcy trwały wewnętrzne testy, a później krótko wersji alpha i beta. Ostatecznie Yanosik jest już dostępny na ekranach samochodów u każdego użytkownika Androida Auto.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (38)