Yanosik XS – nowy komunikator bez ekranu. Aplikacja na smartfony nie jest zagrożona

Yanosik XS – nowy komunikator bez ekranu. Aplikacja na smartfony nie jest zagrożona

Yanosik XS, fot. materiały prasowe
Yanosik XS, fot. materiały prasowe
Oskar Ziomek
03.06.2019 23:24

Lista urządzeń pozwalających korzystać z systemu Yanosik powiększa się. Na rynek trafia Yanosik XS, czyli nowy, miniaturowy komunikator. Ma być ciekawą alternatywą dla osób, które z nie chcą korzystać z Yanosika w smartfonie, a większe Yanosik GTR lub PRO są im zbędne, podobnie jak rozwijające się Mapy Google – niewystarczające.

Obsługa Yanosika XS nie powinna być dla nikogo wyzwaniem. Urządzenie zostało pozbawione wyświetlacza, a jego przednia część składa się z kilku dużych przycisków. Służą one do zgłaszania zagrożeń napotkanych na drodze – analogicznie, jak choćby w aplikacji na smartfonach.

Yanosik XS, fot. materiały prasowe.
Yanosik XS, fot. materiały prasowe.

- Yanosik XS to idealna propozycja dla kierowców ceniących prostotę i funkcjonalność. W niewielkim urządzeniu zawarliśmy to co najważniejsze: komunikaty o bieżącej sytuacji na drodze i intuicyjność obsługi... – wyjaśnia Adam Tychmanowicz, pomysłodawca systemu Yanosik. - Aplikacja Yanosik nadal będzie dostępna dla kierowców w takiej samej formie jak dotychczas, czyli w wersji bezpłatnej. Wprowadzenie nowego urządzenia absolutnie nie wypiera jej z rynku...

Yanosik XS – cena i dostępność

Yanosik XS jest już dostępny w przedsprzedaży w oficjalnym sklepie. Urządzenie zostało wycenione na niespełna 300 złotych. Roczna transmisja danych to natomiast dodatkowy wydatek niecałych 100 złotych. Dla porównania, Yanosik GTR z wyświetlaczem jest dostępny w cenie niecałych 500 złotych.

Aplikację Yanosik możecie pobrać z naszego katalogu, gdzie dostępne są wersje dla kilku platform mobilnych.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (76)