Z Gfycat Loops robienie własnych GIF-ów jest dziecinnie proste

Z Gfycat Loops robienie własnych GIF‑ów jest dziecinnie proste

Z Gfycat Loops robienie własnych GIF-ów jest dziecinnie proste
15.12.2016 13:33

Historia zatoczyła koło. GIF-y przeżywają renesans i trudno znaleźć komunikator, który nie zachęca użytkowników do stosowania animowanych obrazów, by wyrazić emocje, nawiązać do kultowego filmu albo adekwatnego mema. Miłośnicy GIF-ów z otwartymi ramionami powitają aplikację serwisu Gfycat, która pozwala nagrywać i tworzyć własne GIF-y, a także przeszukiwać bogatą kolekcję ruchomych obrazów, jaka zdążyła już zebrać się w serwisie. Poznajcie Gfycat Loops, świeżo wydaną na Androida, dostępną też dla iOS-a.

Gfycat Loops to aplikacja do szybkiego tworzenia GIF-ów. Można w niej nagrać materiał kamerą telefonu, korzystając z wbudowanej obsługi aparatu, podać link do filmu z zewnętrznego serwisu, wybrać film z pamięci smartfonu, a także nagrać co się dzieje na ekranie, z użyciem wbudowanego rejestratora.

Obraz

Aplikacja wykorzystuje system przetwarzania filmów na GIF-y z serwisu Gfycat i na nim pozwala umieszczać gotowe GIF-y. Gwarantuje to bardzo dobrą jakość animowanego obrazu, z której znany jest Gfycat. Jednak przed wysłaniem filmu do przetwarzania, aplikacja pozwala przyciąć film od początku i od końca, wykadrować go, a także dodać napis (także z emoji) lub jeden z czterech efektów kolorystycznych. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta dzięki intuicyjnym ilustracjom na przyciskach.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W aplikacji trzeba zalogować się na konto w serwisie Gfycat, gdzie przechowywane są wszystkie GIF-y użytkownika (można przez Facebooka). Można z tego miejsca także zarządzać swoimi GIF-ami i publikować je na Fcebooku, Twitterze, Instagramie, Pintereście i Tumblerze. Oczywiście można też przeglądać GIF-y przygotowane przez innych użytkowników, podzielone na kategorie i starannie dobierane do okoliczności.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Gfycat Loops znajdziecie w naszej bazie aplikacji dla Androida i iOS-a. Na komputerze można skorzystać z przeglądarkowej wersji serwisu Gfycat.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)