Z Momondo znajdziesz lot i hotel w jednej aplikacji

Z Momondo znajdziesz lot i hotel w jednej aplikacji

Z Momondo znajdziesz lot i hotel w jednej aplikacji
04.01.2017 16:42, aktualizacja: 04.01.2017 18:03

W Polsce od niedawna działa ceniona wyszukiwarka lotów i hoteli Momondo. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest możliwość zaplanowania lotów i hoteli w jednej aplikacji dla Androida i iOS. Dodatkowo na stronie Momondo można znaleźć także wypożyczalnie samochodów i ustalić powiadomienia o lotach w określonych cenach. Można również włączyć otrzymywanie różnych informacji o ciekawych wycieczkach, które posłużą za inspirację dla kolejnych wypraw. To świetne rozwiązanie zwłaszcza teraz, bo najwyższa pora zacząć planować ferie zimowe.

Wyszukiwarka Momondo korzysta z danych różnych linii lotniczych, biur podróży, hoteli i stron umożliwiających rezerwację, pokazując wyniki z wielu źródeł w jednym miejscu. Na listach można sprawdzić ceny, oceny, szczegóły połączeń, lokalizacje hoteli i tym podobne informacje. Można oczywiście korzystać z różnych sposobów sortowania i sprawdzić także loty według czasu podróży, a hotele według oceny innych klientów i popularności.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Co ważne, można również sprawdzić, w jakie dni ceny lotów są niższe. Do tego jednak najlepiej udać się na stronę, gdzie wykresy są czytelniejsze. Tu też można oznaczyć ulubione trasy podróży alarmem cenowym i otrzymywać powiadomienia na smartfon, gdy pojawią się bilety w preferowanej cenie.

Obraz

Po wybraniu hotelu lub lotu Momondo przekieruje użytkownika do strony, gdzie można dokonać rezerwacji lub kupić bilet. Momondo to jedynie wyszukiwarka i nie zajmuje się sprzedażą ani rezerwacjami. Dane agregowane są między innymi z Expedii, Booking.com, Hotels.com i wielu podobnych stron, oferujących różne warunki i różne ceny. Momondo pozwala znaleźć najkorzystniejszą.

Do aplikacji można się zalogować Facebookiem, kontem Google lub klasycznie przez e-mail i hasło. Nie trzeba tego robić, by korzystać z wyszukiwarki, ale osobom podróżującym częściej na pewno taka możliwość się przyda. W ustawieniach konta można wybrać waluty, ulubione loty i hotele, zarządzać alarmami cenowymi, można też otrzymywać propozycje podróży i przewodniki. Warto też zajrzeć na stronę z inspiracjami, jeśli szukacie pomysłu na zimowy wyjazd.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)