Z nowymi aplikacjami PayPala wydawanie pieniędzy jest łatwe i przyjemne

Z nowymi aplikacjami PayPala wydawanie pieniędzy jest łatwe i przyjemne

Z nowymi aplikacjami PayPala wydawanie pieniędzy jest łatwe i przyjemne
26.04.2016 12:30

Popularny na całym świecie operator płatności PayPal wydał zupełnie nowe aplikacje mobilne, o czym wielu użytkowników zostało dziś powiadomionych e-mailem. Aplikacje zostały zaprojektowane od nowa, by przekazywanie pieniędzy było łatwiejsze i przyjemniejsze, a przeglądanie historii transakcji mniej wymagające.

PayPal zyskał uznanie dzięki możliwości błyskawicznego przekazywania pieniędzy użytkownikom z innych krajów i darmowym przelewom na terenie Polski. To jeden z operatorów, dzięki którym zagraniczne zakupy można robić bez zbędnego wysiłku, a w niektórych przypadkach zwróci koszt odesłania nietrafionych zakupów. Wygoda stoi tu na pierwszym miejscu i nowe aplikacje mobilne są tego najlepszym dowodem.

How to Send Mobile Payments (PayPal)

Zaktualizowana wersja aplikacji PayPal została zaprojektowana zupełnie od nowa, aby przyspieszyć i ułatwić wszelkie działania związane z kontem PayPal. Na ekranie głównym można przejrzeć listę transakcji i szybko sprawdzić saldo konta w różnych walutach, przeliczanych według bieżącego kursu. Jednym dotknięciem można wysłać żądanie zapłaty do innego użytkownika bądź przekazać komuś pieniądze, wybierając przekaz prywatny (na przykład dla rodziny) lub transakcję. Co ważne, nie jest potrzebny numer konta – wystarczy adres e-mail, który można znaleźć w książce adresowej telefonu. Ten sam system działa w ponad 100 krajach.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Aplikacja może wyświetlić powiadomienia i odtworzyć dźwięk, gdy na konto wpłyną pieniądze, żądanie płatności lub dokonany zostanie zakup z użyciem konta. Żądania płatności umożliwiają innym przesłanie pieniędzy jednym dotknięciem, co z nową aplikacją jest banalnie proste. Konto PayPal można zasilić funduszami robiąc przelew bądź przypisując do niego kartę płatniczą, co można zrobić na stronie lub w ustawieniach aplikacji.

Aplikacja PayPala dostępna jest na Androida, iOS i Windows Phone 8, 8.1 i Windows 10 Mobile. W tym ostatnim przypadku jednak można spodziewać się problemów z logowaniem. Użytkownicy od wielu tygodni zgłaszają problemy i wciąż nie ma poprawki. Pozostałe aplikacje działają bez problemów i są dostępne po polsku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)