Za miesiąc wybrańcy wejdą do świata Call of Duty Black Ops III

Za miesiąc wybrańcy wejdą do świata Call of Duty Black Ops III

23.07.2015 14:03

Activision, firma odpowiedzialna za cieszącą się ogromną popularnością serię Call of Duty, ujawniła termin testów beta wersji nadchodzącej, najnowszej części. Nowa odsłona została zatytułowana Black Ops III i wybrani gracze będą mogli sprawdzić ją już za niecały miesiąc.

Według oficjalnych informacji dostęp do wersji beta jako pierwsi otrzymają posiadacze konsoli PlayStation 4. Najnowszy tytuł od Activision będą oni mogli sprawdzić od 19 do 23 sierpnia. Następni na liście są użytkownicy komputerów, a także Xboksa One. Dla nich testy przypadną w dniach od 26 do 30 sierpnia. Niestety, posiadacze konsol poprzedniej generacji, a więc PlayStation 3 i Xboksa 360 muszą pogodzić się z faktem, że nie dostaną dostępu do testowej wersji gry. W Call of Duty Black Ops III będą mogli zagrać dopiero w dniu premiery.

Obraz

Jeśli jesteście zainteresowani testami Call of Duty Black Ops III, to musicie złożyć zamówienie na pre-order i skorzystać ze specjalnego kodu, który otrzymacie. Natomiast kopie, które nabyte w PlayStaion Store, Xbox Live i Steam zostały wyposażone w mechanizm automatycznej weryfikacji i klient nie musi podejmować żadnych kroków. Przypominamy, że premiera najnowszej odsłony Call of Duty przewidziana jest na 6 listopada bieżącego roku. Produkcja trafi na konsole nowej generacji, komputery osobiste, a także Xboksa 360 i PlayStation 4.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)