#Zaczytani2017 – prawie 3 tysiące książek taniej w Ebookpoint

#Zaczytani2017 – prawie 3 tysiące książek taniej w Ebookpoint03.01.2017 14:18
#Zaczytani2017 – prawie 3 tysiące książek taniej w Ebookpoint

Masz książkowe postanowienie noworoczne? Chcesz przeczytać kilka książek w 2017 roku? Koniecznie zajrzyj na stronę promocji e-booków i audiobooków w Ebookpoint. Z okazji Nowego Roku znajdziecie tam prawie 3 tysiące książek elektronicznych w cenach między 19,90 i 6,90 zł.

Akcja #Zaczytani odbywa się już po raz piąty. Tym razem w przecenionych zostało 2730 tytułów do czytania i słuchania. Dla wygody użytkowników można je przeglądać z podziałem na kategorie. Znajdziemy tu poradniki, książki dla dzieci i młodzieży, przewodniki, książki o dietach, historyczne, literaturę piękną, biznesową i oczywiście informatyczną.

Przeceny w tej ostatniej kategorii są bardzo atrakcyjne. Można kupić na przykład „Java. Podstawy. Wydanie X” Horstmanna za 19,90 zamiast 99 zł czy „Język C. Szkoła Programowania. Wydanie IV” Stephena Praty w tej samej cenie. „C# 6.0 w pigułce. Wydanie VI” wydawnictwa O'Reilly kosztuje 19,90 zł zamiast 129 zł, więc warto się skusić.

Promocja trwa tylko do jutra, więc warto się pospieszyć i przejrzeć przecenione książki. Mamy niepowtarzalną okazję zdobycia książek na cały rok za niewielkie pieniądze. Kupione pozycje pozwolą doliczyć punkty do programu lojalnościowego księgarni.

Przypominam, że Ebookpoint sprzedaje książki elektroniczne w formatach ePub i Mobi (dla Kindle). Z księgarni można korzystać także w aplikacjach mobilnych dla Androida, iOS i Windows Mobile.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)